Merhaba herkese

Bugün blogumun konuğu Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici Krem

Hc care nemlendirici
Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici Krem

Cildim aşırı kuru ve hassas. Çok yoğun nemlendirici kullanmam gerekiyor. Tabi her nemlendiriciyi de kullanamıyorum. Farklı ürünleri deniyorum ama en iyi hangisi geliyor ise yola onunla devam ediyorum.

Hc Care ürünlerini biliyorsunuz ilk olarak saç bakım ürünleri ile tanımıştık markayı. Kullanıp da sevmediğim ya da memnun kalmadığım tek ürünleri olmadı. Daha sonra cilt bakım ürünleri ile tanıştık; Hc Care Anti Wrinkle Serumdan kaç kutu bitirdim bilmiyorum :) Sanırım markanın en sevdiğim iki ürününden birisi Anti Wrinkle Serum (kırışıklık karşıtı serum) diğeri de yaşlanma karşıtı el kremi.
Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici Krem.

Hc Care markasının en yeni ürünleri de güneş bakım kremi ve Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici krem. Kullandım bitirdim ve artık deneyimlerimi sizlerle paylaşmanın zamanı geldi.

Hc Care Bio Active Krem 50 ml lik pompalı bir kutuda. Pompalı olması hem çok avantajlı çünkü hijyenik ancak diğer taraftan ürünün içerisindeki kremin tamamını kullanamıyorsunuz :( İçeriğindeki etkin maddeler hem cildi nemlendiriyor hem de cildi yıpratıcı etkilerden koruyor. Krem çok sıvı değil çok yoğun da değil. Ürünün çok hafif ve hoş bir kokusu var(diğer Hc Care ürünlerindeki gibi kendine özgü ve güzel bir kokusu var)  Kremi elime ve yüzüme kullanıyorum. Özellikle gün içerisinde ve gece yatarken kullanıyorum. Elime 3-5 pıst yapıyorum sonra onu yediriyorum. Zaten o kadar çabuk emiliyor ki ciltte ağırlık yapmıyor (bu en sevdiğim özelliği ) Dışarı çıkarken de önce nemlendirici kremimi sürüyorum ardından güneş kremimi sürüyorum. Nemlendiriciyi biraz emilmesi için  beklememe gerek kalmıyor hemen emiliyor zaten.

Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici Krem.

Hc Care Cilt Bakım ürünleri dermatolojik testlerden geçirilmiş, özel patentli ve en önemlisi HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST YAPILMAYAN ürünlerden oluşuyor. Ayrıca müşteri hizmetleri de gerçekten çok güzel çalışıyor her soru ve sorunda rahatlıkla bir muhatap bulabiliyorsunuz.

Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici Krem Fiyatı 55 TL. Farklı ürünler denesem de tekrar tekrar alacağım bir ürün oldu. Firmaya bir de teklifim olacak Ürün içeriğine güneş koruyucu olan etkin maddeler de olsa mı ki ? Tek kremle çok etki gibi.

Sizler Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici krem kullandınız mı?

21 Yorumlar

 1. Ne güzel oluyor bu paylaşımların, emeğine sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederiz Lerzan'cığım :))

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir ürün incelemesi olmuş canım emeğine sağlık :)

  YanıtlaSil
 4. Güzel bir tanıtım, teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici Kremi kullanmadım. Önerini listeme ekliyorum ve hemen alıyorum. Teşekkürler canım 🤗

  YanıtlaSil
 6. Ben de bir ara serumunu kullanmış çok beğenmiştim, ama bu nemlendirici kremini kullanmadım güzel görünüyor..

  YanıtlaSil
 7. Bu markayı bloglarlda çok duydum ama herhangi bir ürününü kullanmak kısmet olmadı daha...

  YanıtlaSil
 8. Kremi kullanmadım, aklımda bulunsun :))

  YanıtlaSil
 9. Bı ürününü denememiştim bakayım:)

  YanıtlaSil
 10. Yoğun, ağırlık hissi veren kremleri sevemedim bir türlü. Hc Care nemlendiricisini daha önce kullanmamıştım. Hafif olması hoşuma gitti. Marka aklımda olsun. İnceleme için teşekkürler .

  YanıtlaSil
 11. Hiç kullanmadım,fiyatı da ortalamaymış.Mavi renklere de bayıldım :)

  YanıtlaSil
 12. Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici Krem kullanmak için şans verebileceğim bir ürün :)

  YanıtlaSil
 13. HC ürünlerini hiç kullanmadım ama heryerde olumlu etkilerini okuyorum. İlk fırsatta deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 14. Markanın ürünlerine çok güveniyorum, bu ürünü denemedim en kısa zamanda deneyecegim :)

  YanıtlaSil
 15. Ben henüz Hc Care Bio Active Yoğun Nemlendirici krem kullanmadım ama tavsiyen için teşekkürler

  YanıtlaSil
 16. Hc care bio active yoğun nemlendirici güzel bir ürüne benziyor.

  YanıtlaSil
 17. Serumundan bende çok memnunum sevmediğim ürünü yok neredeyse 😍 bu kremi alınacaklar a ekledim

  YanıtlaSil
 18. Hc hair çare ürünlerini çok seviyorum

  YanıtlaSil
 19. Sayende yeni bir ürünle tanıştım ve çok memnunum teşekkürler 🙏🏻

  YanıtlaSil
 20. Hc Care Anti Wrinkle Serum bende kullandım benim cildim çok kurur geceleri nemlendirici sürmeden uyuyamazdım ama bu serum nem problemimi çözdü. Uzun kullanımda daha uzun süreli sonuçlar alırsınız ilk kullandıgım zamanlarda her gün sürmezsem yine kuru oluyordu 3-4 haftadan sonra artık 2 3 günde sürmesemde nemini koruyordu cildim. Hc Care Anti Wrinkle Serum nem dengeleyicisi gibi de düşünebilirsiniz

  YanıtlaSil

View My Stats