21 Mart 2016 Pazartesi

Ceradolin-P Nemlendirici Krem

                 Ceradolin-P Nemlendirici Krem 

       Merhaba herkese
Bugün sizlere son zamanlarda kullandığım bir nemlendiriciden bahsedeceğim. Bahar temizliğinde deterjanlarla fazla haşır neşir olunca ellerim bayağı çatladı. Birde kışın yaz kadar bol su içemeyince cildimin nemlendirici ihtiyacı bir hayli arttı.

#LerzanKaradanli23Nisan etkinliğimizde Dermadolin firması tarafından hediye edilen Ceradolin-P yi denemeye karar verdim.


Ceradolin-P krem vaatleri cildi anında nemlendirir ve uygulamadan 24 saat sonra cilt nemi belirgin şekilde artar. Ceradolin krem ciltteki ilk yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olabilecek ve soğuk,rüzgar, kurak hava koşulları gibi çevresel faktörlerin sert,kurutucu etkilerine karşı cildi koruyabilecek mükemmel nemlendiriciler ve cilt bileşenler içerir. Hipoalerjeniktir. Doğal shea yağı, gliserin ve E vitamini içerir.

 Öncelikle ilk baktığım şey olan kokusunu sevdim. İlk gün gece yatarken sürdüm yattım sabaha kadar ellerimi bayağı yumuşatmıştı. Ertesi gün gündüz de sürdüm ellerimi rahatsız edici bir kayganlık ve yapış yapış hissi oluşmadığı için çantamda taşıyabilirim diye düşündüm. Yaklaşık 2 haftalık kullanımdan sonra da yazmaya karar verdim çünkü etkileri hoşuma gitti hem nemlendirme özelliği güzeldi hem de her ihtiyacım olduğunda rahatlıkla kullanabileceğim için sevdim. Ellerimde çatlamadan kaynaklı yaralarımda da işe yaradı. Uzun vadede kullanmadığım için yaşlanma belirtileri için etkilerini bilemiyorum ama kısa vadede sevdiğim bir ürün oldu. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum.