Merhaba herkese

Pratik El Bakımı için Argan Cure Manikür Uygulama Seti


Pazar günlerini genelde bakım için ayırıyorum. Gündüz ev temizliği ile uğraştıktan sonra sıra ellerim ve cildimin bakımına geliyor. Pandemi sürecinde olmasak manikür yaptırmayı çok seviyorum ancak pandemi süresinde kuaföre çok gerekmedikçe gitmiyorum. Evde manikür bakımı yapıyorum çünkü ellerimin bakımlı gözükmesini seviyorum. Bakımlı eller derken tırnak uzatmayı sevmesem de deterjanlar ve antiseptikler yüzünden berbat olan ellerimin düzgün gözükmesini istiyorum. Birde evinde patili dostu olanlar anlayacaktır ellerinizde bol çizik ile dolaşmak zorunda kalabiliyorsunuz. Kediler ve köpekler istemese de oyun oynarken dahi çizebiliyorlar. 

Bu pazarda ev işlerimi hallettim. El bakımımı yapmak üzere Es Kozmetik Niğde'nin Argan Cure Manikür Uygulama Setini aldım.Pratik El Bakımı için Argan Cure Manikür Uygulama Seti
Pratik El Bakımı için Argan Cure Manikür Uygulama Seti

Argan Cure Manikür Uygulama Seti Nedir?

Ev rahatlığında manikür yapmanın diğer adı Argan Cure Manikür Uygulama Seti. Bir paket içerisinde törpü, havlu, tırnak eti itici, ve manikür kremli eldivenler var. Kremli eldiven içerisinde keratin, argan yağı ve parafin var. Keratin tırnakları güçlendirmeye yarıyor, parafin yoğun nem verirken argan yağı da cildi besliyor.

Argan Cure Manikür Uygulama Seti Nasıl Uygulanır?

Öncelikle oje kullanıyorsanız ojelerinizi siliyorsunuz, tırnaklarınızı törpülüyorsunuz. Ardından eldivenleri giyip 2-3 dakika tırnak ve ellerinize masaj yapıyorsunuz (ben bu süreyi biraz uzun tutuyorum zira cildim kuru ve ellerimin kremi iyice yemesini bekliyorum). Eldivenlerin üst kısmını kesip sırasıyla manikür işlemini uyguluyorsunuz (tırnak etlerini itme ve temizleme) Ardından eldivenleri çıkartıp kalan kremi ellere ve tırnaklara yediriyorsunuz. Hepsi bu kadar. Pratik bir şekilde el bakımımızı yapıyoruz. 

Sizler de ev rahatlığında manikür yapmak isterseniz Es Kozmetik Niğde satış sayfasından alabilirsiniz. 

7 Yorumlar

 1. dün ben de farklı bir marka ile mani pedi yaptım pedikür çok iyi oldu manikür de idare eder diye düşünüyorum..

  YanıtlaSil
 2. bu tarz bir ürün arıyordum hem de pratik duruyor. :)

  YanıtlaSil
 3. Manikür ve pedikür paketlerini çok severek kullanıyorum. Bu marka aklımda olsun.

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler ben de deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 5. Ben de evde yapıyorum zaten tırnak uzatmam hiç.

  YanıtlaSil
 6. Bu Argan cure set tam Sevim Teyzene göre imiş. Onun da sevdiği iki üç marka var ki ellere fazla düşkün.

  YanıtlaSil
 7. El bakımı yapmak gerçekten insanı mutlu ediyor argan cure manikürü mutlaka inceleyeceğim.

  YanıtlaSil

View My Stats