Merhaba herkese

Bugün sizlere Nuway4 Hair Brush saç fırçalarından bahsedeceğim. Hem bay hem de bayanlar olarak saçlarımıza çok özen gösteririz. En güzel şampuanı, kremi, serumu, yağı kullanıp bakım yapmaya çalışırız. Ancak şampuan, krem ya da serumlar kadar önemli olan bir diğer husus kullandığımız tarak ve fırçalardır.

Saçlarımızı tararken kullandığımız fırçanın argan yağıyla bakım yapması, elektriklenmeyi önlemesi, anti bakteriyel olması, sapının ergonomik olması ve sıcağa dayanıklı olması kulağa çok hoş geliyor değil mi? İşte bütün bu özellikleri bir arada sağlayan bir marka ve her talebe göre özel imal edilmiş fırçaları var Nuway4 Hair Brush ( saç fırçaları ) Görüntüleri bile o kadar güzel ki şeker mi şeker renklerle gönlümü çaldılar.

Nuway4 Hair Brush Saç Fırçaları
                   Nuway4 Hair Brush 

Nuway4 Hair Brush doğal görünümlü sağlıklı saçlar için özel patentli fonksiyonel fırçalar üretiyor.
Nuway4 Double C Saç fırçası
Nuway4 Double C Hair Brush özellikle ince telli çabuk karışan saçlar, kıvırcık saçlar ve hassas saç derisi olan kişiler için özel üretilmiş bir fırça. Peruk ve kaynak saçları bile güvenle tarayabileceğiniz bu fırça da tutma kısmı çok yumuşak. Saçları koparmadan ve kolaylıkla tarar. İçeriğinde argan yağı olduğu için saçları tararken bakım yapar. Saçlarınızı ıslakken tarayabildiğiniz gibi şekil verirken de güvenle kullanabilirsiniz. Nuway4 Double C Saç fırçası fiyatı 25.00$

Nuway4 Vanity Hair Brush


Nuway4 Vanity Hair Brush tüm saç tipleri için kullanılabilecek çift uçlu üretilmiş, argan yağlı, anti statik, ısıya dayanıklı ve anti bakteriyel  fırçalar. Farklı renkleri de mevcut olan Nuway4 Vanity Hair Brush fiyatı 16.00 $Nuway4 Junior C Hair Brush çocuklar ve yetişkinler için üretilmiş saçları çekmeden, kopartmadan tarayan hem ıslak hem kuru kullanılabilen ABD patentli ergonomik şekilde dairesel havalandırma düzeni olan kaymayan saplı diğer fırçalardaki gibi argan yağlı, çift kaplamalı kıllı, anti statik ve anti bakteriyel saç fırçaları. Saçları şekillendirmek için de kullanabileceğiniz Nuway Junior C Hair Brush fiyatı 15$ 

17 Yorumlar

 1. Fırçaların görünüşleri, renkleri çok hoşuma gitti doğrusu =)

  YanıtlaSil
 2. Ne guzel fırçalar böyle :)!!

  YanıtlaSil
 3. Firçalarin renkleri ne tatli Lerzancim güle güle kullan 😍

  YanıtlaSil
 4. pikiiii tişkir ne hoşmu bunlar böyle yaaa :)

  YanıtlaSil
 5. Bunların hepsi birbirinden güzel bayıldım renklerine . Güle güle kullan Lerzan’cım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ediyorum canım daha güzelleri senin olsun tatlım

   Sil
 6. fırçalar ne kadar tatlı:)) bende bakayım tararken saçlarım mahvoluyor sürekli

  YanıtlaSil
 7. Ne kadar sevimli fırçalar canım.

  YanıtlaSil
 8. Ne kadar tatlılar, işlevlerinin güzel olması da cabası :)

  YanıtlaSil
 9. görüntüleri şeker gibi, kullanımları da çok rahat

  YanıtlaSil
 10. Dizaynları ve özellikleri güzelmiş..

  YanıtlaSil
 11. Renkleri ve görüntüleri oldukça hoşuma gitti güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
 12. Ne güzel saç fırçaları. Evet dediğiniz gibi saç bakımında fırçanın da çok önemi var. Güle güle kullanmanız dileklerimle.

  YanıtlaSil

View My Stats