Merhaba herkese

Bugün sizlere Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu hakkında deneyimlerimi paylaşacağım.
bingo oksijenli çamaşır suyu
Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu Ferahlatan Hijyen

Bir çok kadının aksine çamaşır suyu kokusundan nefret ediyorum ki zaten kokusunu duyduğum zaman öksürmeye başlıyorum. Ama kullanmaya da mecburum çünkü Niğde de sular kireçli ve gerek lavaboları gerekse tuvaletleri çamaşır suyu kullanmazsam beyazlatamıyorum. Bir de mutfakta beyaz tezgah nasıl beyazlatılır ? sadece çamaşır suyuyla ( karbonat ve limonla tezgah beyazlatmayı denedim olmadı ) Tezgahımı yapan usta eğri yaptığı için sürekli olarak su birikiyor ve o suda sararıyor. Haftada bir kez mecburen çamaşır suyu ile o kenarda birikip sararan suyu temizlemek zorundayım. Günlük siliyorum kuruluyorum ama gene de o kenar kısmında az da olsa kalan su sararıyor :(Bingo markası uzun süreden beri ürünlerini çok severek kullandığım bir marka. Bingo Mutlu Yuvam yer silme sıvısı ve Bingo Sensitive çamaşır yumuşatıcısı favorilerimden. Bittikçe stok yapıyorum çünkü çok memnunum. Bingo çamaşır suyu ise tam bir hayal kırıklığı oldu benim için

Çamaşır suyum bittiğinde eşime dedim Bingo yeni bir çamaşır suyu çıkartmış çok iddialı çünkü hem klorsuz hem de reklamlarında Zahide Yetiş oynuyor. Belli ki iyi bir ürün üstelik kokusuzmuş tam benlik alırken ondan alır mısın? dedim. O da almaya gittiğinde nasıl sa Bingo markasına güveniyoruz diye büyük bidon Bingo Oksijen Çamaşır Suyu almış. Gelir gelmez hemen tezgah ve lavaboda denedim. Kokusu gerçekten hiç rahatsız etmedi.  Döktüm biraz bekledim ve sonra fırçayla ovdum her zaman yaptığım gibi ama şaşırtıcı şekilde lekeleri temizlemedi :( leke dediğimde çay lekesi ve kireç lekesi. Sonrasında lavabo ve klozetlerde denedim maalesef onlarda da beyazlatma etkisi yok denecek kadar azdı. Çok şaşırdım ve üzüldüm. Evet belki hijyen sağlıyor belki zararsız ancak çamaşır suyundan beklentimi hiç karşılamadı. Mutfakta bardak ve kaşık, çatallarımı ayda birkaç kez çamaşır suyunda bekletip bulaşık makinesinde yıkarım. Gene bir hayal kırıklığı yaşadım çünkü bardaklarımı da beyazlatmadı. Dediğim gibi daha öncesinden de Bingo markasına olan güvenimizden dolayı büyük bidon almıştık bol bol döküp bitirmeye çalışıyorum çünkü beklentilerimi karşılamadı. İnstagram da hikayemde paylaştığımda Bingo firmasından arandım ama sonrasında bir girişim, açıklama ya da geri dönüş görmedim.
tezgah kenarındaki sarı lekelerde Bingo etkisi
Ürün sahte mi diye bile düşündüm ancak ürünü Migros'tan aldığımız için sahte olma şansı yok. Bu arada Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu Fiyatı 18.45 TLaçılmayan sarı lekelerBingo Çamaşır Suyu kullananlar siz ne düşünüyorsunuz memnun kaldınız mı?

0 Yorumlar

View My Stats