Merhaba herkese

Bugün sizlere bilek boy platformlu bot alışverişimden bahsedeceğim.
Herkesin bir tarzı var ve benim tarzım genelde altı dişli kalın tabanlı tabir ettiğimiz ayakkabı ve botlar. Yaz olsun kış olsun bu tarz ayakkabı ve botları çok seviyorum. Son moda bilek boy platformlu bot alışverişimi Zaful sitesinden yaptım. Zafulda black friday sales kampanyası da devam ediyor.

Bilek boy botlarım hep ipli hem de bağcıklı. Platformu ile beraber yüksekliği 9.5 cm. Sipariş verirken niyetim eteklerim ile kombin yapmak idi ancak kargom gelince baktım o kadar güzeller ki dar paça pantolonlarımla  bile harika uyum sağlayacak. Kış için bu tarz altı dişli platform botlar hem kaymadan rahatlıkla yürümeyi sağlıyor hem de yüksek olduğu için paçalarımın ıslanmasını engelliyor. Malum kış memleketinde yaşıyorum ve Niğde'de kar yağdığı zaman fena yağıyor. Yerler kardan gözükmediği zaman bu dişli botlar sayesinde rahatlıkla kartopu oynayabildiğim için her kış hem uzun hem de bilek boyundan mutlaka alıyorum.


Sizler seviyor musunuz bu tarz botları yoksa bazı arkadaşlarım gibi fazla maskülen ya da kaba mı buluyorsunuz?0 Yorumlar

View My Stats