Merhaba herkese

Bugün sizlere ModaMerve.com isimli firmadan bahsedeceğim.Firma 2001 yılında kurulmuş ve o tarihten bu yana kendini geliştirerek günün modasını bizlerle buluşturmayı amaç edinerek özellikle tesettür modasına yön vermiş. Eskiden tesettürlü kişiler tunik bulmakta zorlanırken artık böyle güzel girişimci firmalar sayesinde hem şık hem de bol seçenek ile istediğimiz kıyafetleri rahatlıkla bulabiliyoruz.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler ile hem tesettür tunik, tesettür kombin, kap,eşarp, şal ve pardesü, ferace ile istediğimiz her şeyi bulabiliyoruz.

Firma 2013 yılı itibarı ile internet üzerinden de satışa başlamış ve özellikle tesettür giyimde sektörün önde firmaları arasına girmiştir.

#LerzanKaradanli29Ekim2Yasinda etkinliğimizde benim de kıyafet sponsorum olan ModaMerve.com kendini her geçen gün yenileyerek en güzel kıyafetleri bizimle buluşturuyor. Ayrıca günlük kampanyaları ve güvenli alışveriş imkanları da bulunuyor

Çok beğenilen kıyafetim detayları

http://www.modamerve.com/aysima-bilek-kumas-pantolon-lacivert-1823  pantolonumhttp://www.modamerve.com/3068-hardal  Tuniğimhttp://www.modamerve.com/50-01-sal  Şalım0 Yorumlar

View My Stats