Merhaba Herkese
Facebookta hemen her gün sevdiklerimizin doğum günlerini kutluyoruz. Facebook bunun için yeni bir uygulama başlatmış ve bu sayede unutulmaz bir anı kalacak şekilde size gelen tüm mesajları video haline getirmiş. Facebook, doğum günü videoları ile insanların aile ve arkadaşlarının mesajlarını ve etiketlendikleri fotoğrafları bir araya getirerek kişiye ve güne özel bir video oluşturuyor.

Doğum günü videoları şöyle işliyor:
  • Doğum gününüzün ertesi günü Facebook bu özel günde paylaşılan fotoğraf ve mesajları bir videoda topluyor. Haber Kaynağınızda görünen video ile Facebook doğum gününüzü kutluyor.
  • 45 saniyelik videoda büyülü bir doğum günü pastası ışıklanarak hayata geçiyor ve içinden arkadaşlarınızın paylaştığı doğum günü fotoğrafları ve mesajları çıkıyor.
  • Videoyu dilerseniz zaman tünelinizde paylaşarak arkadaşlarınıza teşekkür edebiliyor, hatta isterseniz paylaşmadan önce içindeki fotoğraf ve mesajları düzenleyebiliyorsunuz.
Konuyla ilgili ekran görüntüleri ekte, video örneği ise https://www.dropbox.com/s/6kchlr1yg3xh7nx/Facebook%20Birthday%20Video.mp4?dl=0 adresinde yer alıyor.

0 Yorumlar

View My Stats