14 Mart 2016 Pazartesi

Oriflame Diamond Cellular Yaşlanma Karşıtı Kremler

Merhaba
Bugün sizlere kullanmaya yeni başladığım ürünlerden bahsedeceğim. Oriflame ürünleri daha önce daha çok parfümlerini kullanmıştım.Öncelikle Diamond Cellular Yaşlanma Etkilerine karşı krem. Fiyatı 81.90 TL


Ürünün vaadi; Yaşlanma karşıtı bu ürün içerdiği elmas tozu ile cilt dokusunu aydınlatıyormuş. Beyaz mantar özleri ile ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyormuş, Protein kompleks ile yüz hatlarını belirginleştiriyor ve toparlanmasına yardım ediyormuş.

Diğer bir ürün Diamond Cellular Çok Yönlü Göz bakımı kremi. Fiyatı 67.90 TL


Ürünün vaadi; Gözlerde koyu halka ve şişlikleri azaltmaya, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü hafifletmeye yardımcı oluyormuş, göz çevresini derinlemesine nemlendiriyormuş.

Diğer ürünüm Diamond Cellular Gece Onarıcı Bakım Kremi. Fiyatı 87.50 TL


Ürünün vaadi; içerdiği Cellular Sal asit ile cilt hücrelerinin yenilenmesini güçlendirmeye, 14 gece içerisinde daha genç görünümlü bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyormuş. Uyumadan önce gece bakımı olarak uygulanıyormuş.

Son ürünüm ise Diamond Cellular Micellar Solution Cleanser. Fiyatı 49.90 TL
Ürünün vaadi; Cildi tek adımda tüm makyaj birikimlerinden arındırıp, temizleyen ve tonikleyen lüks temizleyici. Durulama gerektirmeden temizliyormuş.

Ben gün itibarı ile bu ürünleri düzenli kullanmaya başlayacağım . Belirli bir süre kullandıktan sonra size artı ve eksilerini yazacağım. İnşallah memnun kalırım diyerek başlıyorum.

Sizler de ürünler hakkında daha geniş bilgi almak ve kataloğu incelemek isterseniz  https://www.orikatalog.com/oriflame-diamond-cellular/ ya da  https://www.orikatalog.com/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.