17 Şubat 2016 Çarşamba

LerzanKaradan Tavsiyeler Mustela Dermo Cleansing Şampuan


Mustela Dermo Cleansing Şampuan
Herkese Merhaba
Bugün sizlere Mustela Dermo Cleansing Şampuan dan bahsedeceğim.


Aylar önce e-bebek.com da indirimde iken bulup almıştım. Nasıl sa oğlum Erşat Mirza'yı yıkamak için şampuan alacaktım,  baktım paraben de içermiyor hemen aldım.

Kargodan geldiğinde ilk olarak kendim denemek istedim ki genelde böyle yaparım eğer bir şey olacaksa ya da alerji yapacaksa bana yapsın diye. Ellerimle köpürtüp yüzümü yıkadım. Kokusunu çok beğendim papatyayı andıran bir kokusu var. Yıkadıktan sonra nemlendiriyor yüzümü germiyor kaşındırmıyor. Cildim karma olduğu için cilt temizleyicilerle büyük sıkıntı yaşıyorum ya kurutuyorlar ya da yağlanma yapıyorlar. Birkaç denemeden sonra baktım cildimde gerilme olmuyor,pul pul dökülme yapmıyor Mirza'da da kullanmaya başladım. İlk başlarda diğer bebek şampuanlarında gözü yandığı için gözünü açmadı ama sonra ikna oldu gözünü yakmadığını görünce sevindi ve yeni şampuanını sevdi.
Mustela Dermo Cleansing Şampuan
Mustela Dermo Cleansing Şampuan

Mustela Dermo Cleansing Şampuan
Yüksek toleranslı ve hipoalerjenik formül dermatolojik ve pediatrik gözlem altında test edilmiş. Bu yüzden de içim rahat ederek kullandım.

Çocukluğumdan bu yana yaşadığım diğer sorunum gözlerimdeki alerjiler. Tedavisi olmadığı için sadece koruyucu önlemler alabiliyorum. Doktorlarım bebek şampuanı ile yıkamamı öneriyorlar ve bende yıkıyorum. Az evvel de dediğim gibi bazı bebek şampuanlarında göz yakmıyor demesine rağmen yakıyor iken mustela da bu sorunu yaşamadım. En uygun fiyata almak için tıklayabilirsiniz