27 Ağustos 2015 Perşembe

Bepanthol ile gücünü göster


Merhaba herkese

Bepanthol markasını sanırım duymayanımız yoktur. Çoğumuzun evinde olmazsa olmazlar arasındaydı bir zamanlar. Sonra muadili ürünler çıkınca bazı evlerde azaldı ama bizim ev sağlıkçı evi olunca ve o evde 4 de çocuk olunca yara bere eksik olmadığından her daim bepanthol ile büyüdük diyebilirim.
Şimdi ise #trnd projesi kapsamında bepanthol ürünlerini tekrar deniyor ve denetiyoruz. Ben özellikle dizlerimdeki yara izleri için zamanında çok kullandım ve çok şükür dizimde onca düşmeye rağmen iz yok. Şimdi de verdiğim numunelerde bunu özellikle belirtiyorum. Çünkü bazı insanlar bu bepanthol kremini sadece pişik kremi sanıyor çünkü o amaçla kullanmış ve genel tavır herkes memnun.

Kremi anlatırken önceliği kendi deneyimlerime verdim elbette ama kitapçığı baştan sonra okudum. Bildiklerimi hatırladım bilmediklerimi öğrendim.
Provitamin b5 ile etkili bir yapısı olan bepanthol krem su bazlı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Sürdükten çok kısa bir süre sonra hızla emildiği için asla yağlanma yapışma yapmıyor. Parfüm içermediği için kokusu bana çok hitap etmiyor bana göre kremin tek eksi yönü bu ama birçok kişiye alerji yaptığını düşündüğümüzde parfümsüz olması elbette daha iyi. Günde 1 kez kullanılması yeterli olduğu içinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Anlattıklarımdan özellikle genç kızlara cildinizi temizledikten sonra nemlendirici olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her hangi bir yan etki görürseniz haber verebilirsiniz dedim ama çok şükür hiç yan etki ile karşılaşmadık.

Proje kampamında numune dağıtımlarım ve anlatımlarım devam ediyor
beni izlemeye devam edin :)