Merhaba herkese

Bepanthol ile Gücünü Göster 
Bepanthol markasını sanırım duymayanımız yoktur. Çoğumuzun evinde olmazsa olmazlar arasındaydı bir zamanlar. Sonra muadili ürünler çıkınca bazı evlerde azaldı ama bizim ev sağlıkçı evi olunca ve o evde 4 de çocuk olunca yara bere eksik olmadığından her daim bepanthol ile büyüdük diyebilirim. Şimdi yeni bir kampanya ile Bepanthol İle Gücünü Göster diyoruz.


Şimdi ise #trnd projesi kapsamında bepanthol ürünlerini tekrar deniyor ve denetiyoruz. Ben özellikle dizlerimdeki yara izleri için zamanında çok kullandım ve çok şükür dizimde onca düşmeye rağmen iz yok. Şimdi de verdiğim numunelerde bunu özellikle belirtiyorum. Çünkü bazı insanlar bu bepanthol kremini sadece pişik kremi sanıyor. Çünkü önceden o amaçla kullanmış ve genel tavır herkes memnun.

Kremi anlatırken önceliği kendi deneyimlerime verdim elbette ama kitapçığı baştan sonra okudum. Bildiklerimi hatırladım bilmediklerimi öğrendim.
Provitamin b5 ile etkili bir yapısı olan bepanthol krem su bazlı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Sürdükten çok kısa bir süre sonra hızla emildiği için asla yağlanma yapışma yapmıyor. Parfüm içermediği için kokusu bana çok hitap etmiyor bana göre kremin tek eksi yönü bu ama birçok kişiye alerji yaptığını düşündüğümüzde parfümsüz olması elbette daha iyi. Günde 1 kez kullanılması yeterli olduğu içinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Anlattıklarımdan özellikle genç kızlara cildinizi temizledikten sonra nemlendirici olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her hangi bir yan etki görürseniz haber verebilirsiniz dedim ama çok şükür hiç yan etki ile karşılaşmadık.

Proje kampamında numune dağıtımlarım ve anlatımlarım devam ediyor
beni izlemeye devam edin :)


13 Yorumlar

 1. Bepanthen sanırım kullanmayan yoktur. Ne kadar çok muadili çıkarsa çıksın. Onun yeri ayrıdır derim.

  YanıtlaSil
 2. Bir çok kişi memnun ve bende memnunum tabi :)

  YanıtlaSil
 3. Eski yara izlerini mi gideriyor?

  YanıtlaSil
 4. bepatholden memnun olmayan yoktur bence ;)

  YanıtlaSil
 5. Ben de deneme aşamasındayım daha evvel hiç bu kadar sorumluluk duyarak denememiştim. Bakalım benden nasıl bir yazı çıkacak:)

  YanıtlaSil
 6. Ben de kullanmıştım bepantol... Güzel bir ürün...

  YanıtlaSil
 7. bepanthen guzel bır krem senelerdır vazgecmeyecegım bır krem

  YanıtlaSil
 8. ben de herkese dağıtmak üzereyim az kaldı :)

  YanıtlaSil
 9. Bepanthen i ben de çok kullanıyorum. Hem güzel nemlendiriyor hem de hücre yeniliyor.

  YanıtlaSil
 10. Bizim evin de demirbaşlarından...

  YanıtlaSil
 11. Hiçbir evden eksik olmuyor ki.. Hatta ben makyaj öncesi nemlendirme için bile kullanıyorum..

  YanıtlaSil
 12. merhaba ürün süper ben de projedeyim...sizi takip ediyorum bende bloğuma bekliyorum http://rnkync.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil

View My Stats