Merhaba
Bugün sizlere #dermadolin ürünleri hakkında deneyimlerimi paylaşacağım

#LerzanKaradanli23Nisan etkinliğimizde sponsorlarımızdan olan Dermadolin markası ürünlerini kullanıp değerlendirmek istedimDermadolin harika bir paketle katılmışlardı #LerzanKaradanli23Nisan etkinliğimize . İçerisinde yok yoktu. Bende hepsini denedim


#Ceradolin-P krem kokusu çok güzel. Nemlendirme özelliği güzel ve uzun süre gidiyor.Uzun süreli kullanımlarda ciltteki yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırıyormuş onu uzun süre kullanınca anlayacağım ama hipoalerjenik olması,güçlü nemlendirme özelliği
ve güzel kokusu ile çantamda olmazsa olmazlar arasında yerini aldı.

#Seranem nemlendirici el bakım kremini inceleyecek olursak ; Paraben içermiyor ve hipoalerjenik.Elime sürdüğümde yapış yapış bir his bırakmıyor ve rahatsız etmiyor. Nemlendirme özelliği de güzel içeriğinde glikosil seramidle,argan yağı,doğal shea yağı,zeytin yağı ,kayısı çekirdeği yağı,provitamin B5 ve gliserin bulunuyor. Kokusu rahatsız etmiyor. Özellikle çocuklarımın çatlamış ellerine çok iyi geldi sanırım el kremini de bundan sonra sık sık kullanacağız
Seranem saç bakım şampuanı glikosil seramidler ,argan çekirdeği özü,UV filtresi içerikleriyle saçıma ağırlaştırmadan bakım yapıyor. Asıl etkiyi uzun süreli kullanımda göreceğimi biliyorum ancak kullandığım süre içerisinde de beğendim.
Seranem vücut bakım şampuanının kokusu muhteşem. Bu yüzden ilk izlenimim güzel oldu kullanımında da hipoalerjenik olduğu için içim rahat bir şekilde kullandım ve cildimi kurutmadı ve germedi. İçerisinde paraben olmadığı için çocuklarım da da kullanabiliyorum.

Ceradolin su bazlı nemlendirici losyona gelirsek bunu en çok eşim sevdi . Cildi çok kuru olduğu için nemlendirici kullanıyor ancak yağlı olduğu zaman rahatsız oluyordu. Su bazlı #ceradolin kullanımında ise çok sevdiğini -yağlanmadan ellerim vıcık vıcık olmadan kullanabileceğim bir ürün buldum sonunda diyerek mutluluğunu gösterdi :) Özellikle traş sonrasında çok rahatlattığını ve bundan sonra yanından ayırmayacağını söyledi. Ben de 2 kez kullandım ve gerçekten yağlanmadan uzun süre nemlendirme etkisini gördüm.


Ceradolin yağ bazlı nemlendirici losyon ise tam bana göre çıktı. Özellikle kimyasal temizliyicilerle uğraştıktan sonra ellerime sürdüğümde rahatlattığını gördüm. Mutfakta bulundurup sık sık süreyim dedim ama günde 2 kez kullanmak bile yetiyor nemlendirmeye. Tek sevmediğim tarafı kokusu. Çok ağır ya da dayanılmaz bir kokusu yok ancak keşke #ceradolin de #seranem gibi koksaydı dedim.

Ben kullandığım süre içerisinde #dermadolin ürünlerini beğendim ve sonrasında da kullanacağımı düşünüyorum

15 Yorumlar

 1. şampuan ve el kremini severek kullanıyorum bu markanın..

  YanıtlaSil
 2. süper bilgiler ama siz siz olun arkasından krem de kullansanız kimyasallara direkt dokunmayın ;)

  YanıtlaSil
 3. Hiç duymadığım bir marka, keyifle kullanın

  YanıtlaSil
 4. İyi günlerde kullanın..Etkinliklerin bir faydası ürünleri bizzet deneme şansımız oluyor.Sevgiler

  YanıtlaSil
 5. El kreminden ben de çok memnunum ama denemediklerim var daha..

  YanıtlaSil
 6. Hepsi de çok güzel ürünler.. Güle güle kullanın... Denenecekler arasında yerini aldı..:) Sevgiler...:)

  YanıtlaSil
 7. Dermadolin'in ürünleri çok güzel, güle güle kullan (:

  YanıtlaSil
 8. Ceradolin'in geçen yaz tatilimde yüzüm de dahil olmak üzere kullandım ve hiç sorun yaşamadım. Çok güzel bir nemlendirici. Sonrasında bütün ürünleri deneme fırsatım oldu ve şampuan hariç hepsinden memnunum. Şampuanda da sorun yok,sorun benim fazla hassas saçlarımda :)

  YanıtlaSil
 9. Güle güle kullanın 🙏🏻

  YanıtlaSil
 10. Güle güle kullanın.Dermadolin ürünlerinden çok memnun kaldım bende :)

  YanıtlaSil
 11. Güle güle kullanın hepsini, güzel ürünler.

  YanıtlaSil
 12. Güle güle kullanın hepsini ;))

  YanıtlaSil
 13. Ceradolin kremler tam bana göre ürünler.

  YanıtlaSil

View My Stats