25 Mayıs 2015 Pazartesi

LerzanKaradan tavsiyeler Gratis alışverişim

Merhaba herkese...
Bir süredir yazamadım çünkü Kayseri'ye gitmiştim. Hem ziyaret hem ticaret olarak gittiğim Kayseri'de alışveriş yapmadan olmazdı elbette. Gratise asıl gitme amacım Scholl Velvet Smooth elektronik ayak törpüsü almaktı ancak fiyatı bana göre hala fazla :( denemek için biraz düşmesini bekliyorum ya da hediye gelmesini :)

Niğdede yaşıyorum ve Niğdenin bana göre hala çook eksiği var bunlardan birisi de Gratis mağazası
İşte bu yüzden alacaklarımı biriktirip Kayseri ya da Ankara'ya gittiğimde alıyorum. Ama bu şekilde de bazı güzel indirimleri kaçırıyorum. Buradan yetkililere sesleniyorum Niğde acil Gratis istiyor :) Yaklaşık 1 ay kadar önce Gratis mağazalarından toplu alışveriş yaptığım için çok fazla bir ürünüm bitmedi ama bu sefer olmaz sa olmazlarımı aldım

Gelelim aldıklarıma;


Takıntılı bir başak olarak bazı ürünleri değiştirmeden kullanıyorum. Yani muadil ürünleri alsam bile bazı ürünlere aşırı olan bağımlılığım daha evdeki bitmeden yenisini almamı tetikliyor. Bunlardan birisi Nivea Fresh Natural. Kokusundan asla vazgeçemediğim yazın çantamdan eksik etmediğim bir ürün.Diğer vazgeçilmezim Lady Speed Stick Gel . Birçok markanın rollonlarını denedim ama asla vazgeçemediğim tek rollon sanırım. Kokusu çok etkili değil ama ter önleme konusunda mükemmel diyebilirim.Diğer bir ürün Listerine Cool mint ağız bakım ürünü ki çantamdan çıkartmadıklarımdan. Zira her yerde dişimi fırçalayamasam bile bu ürün sayesinde ağız bakımımı yapmış kadar iyi hissediyorum.

Kendim ve eşim için sevdiğim deodorantları aldım.


Son olarak da Febreze Freshelle black vanilla kokusu ki gerçekten en sevdiklerimden. Reklamlarda anlatıldığı gibi kötü kokuyu  kapatma özelliği yok ama kokusunu seviyorum.