27 Nisan 2015 Pazartesi

LerzanKaradanli23Nisan Etkinliğimiz 2. Bölüm

Harika bir bayramı tam bir bayram havasında geçirdik. Hem çocuklarımız hem katılımcılarımız hem de sponsorlarımız çok eğlendiği unutulmayacak bir gündü.
Kayseri de bir ilk olduğu için de ayrıca mutluluk ve heyecan doluydum.

İkramlarımıza gelince herşey çok güzel ve lezzetliydicakepopslarımız Pastalife tarafından hazırlandı . Son anda bir tane kalmıştı yiyebildim iyi ki yedim yoksa böyle güzel bir lezzeti kaçırmış olacaktım.
Üzerlerinde isimlerimiz ve etkinlik hastagimiz yazan çocuklarımız içinde balonlu ve çiçekli kurabiyelerimiz Keyifli Mutfak tarafından hazırlandı ve nefisti.
 Pastamız görüntüsü kadar tadıyla da adından söz ettirecek güzellikteydi. Hastag ve amblemimize uygun olarak yeşil renkte ve çiçekler kelebeklerle süslü harika bir pastaydı. Pastamızı TatlıDoğa Pasta  yapmıştı.

sosisli çiçek poğaçalar Hayal Yemeklere aitti. Özellikle çocuklarımızın çok sevdiği bir puaça oldu. Ayrıca Aysel hanım büyük bir incelikle hepimize çanta ve servis te bastırmış ki görünce çok sevindim.


büyük meyve ve kek dolu hastagimiz yazılı  sepetimiz Meyveli Düşler e aitti . KremŞantili puaçalarımız  Hadisofraya.com tarafından yapıldı. Yemeden önce acaba nasıl diye düşünürken -bunlar harika olmuş Dideeem diyerek bitirdiğim bir lezzet oldu.
Cupcakelerimiz ŞekerPastacıMehtap hanıma aitti. Hem gözümüze hem de midemize bahar geldi nefislerdi.


Makarna salatamız Kayseri7/24 sitesi sahibi Gonca hanıma aitti. O da hem bizden hem de sponsorlarımız tarafından tam not aldı :)


 ayrıca Puratos tarafından ikramlık olarak cupcakeler,kurabiyeler,çikolata topları getirilmişti. Canlı canlı da iki farklı pasta da yapan Puratos firmasının ustası  Abdurrahman Patur beye de tüm sorularımızı sabırla dinlediği ve hem pasta yapıp hem cevapladığı için teşekkür ediyoruz.