Merhaba herkese

Aralık ayına girdik bile yeni yıla çok az zaman kaldı. Bir çoğumuzu yılbaşında sevdiklerime ne alsam fikri sardı bile. Bugün sizlere yılbaşı hediye fikirleri vereceğim. İlk olarak kendim için seçtiğim hediyeyi paylaşacağım sizlerle. Benim gibi planlı, programlı yaşayanlar için olmazsa olmaz isme özel deri kapaklı ajanda. Hem erkek hem kadın için hazırlanabilen bu ajanda bence harika bir hediye olur.

İsme Özel Siyah Deri Kapaklı Ajanda
2019 acısıyla tatlısıyla geldi geçmek üzere. Ülkemiz için ve bizler için çok zor zamanlar da yaşadık, çok gururlu anlarımız da oldu. Bu yüzden 2020 yılından beklentilerimiz çok fazla. Özellikle de benim:) 2020 yılı için yapılacak işlerimi, hedeflerimi, beklentilerimi ve hayallerimi yeni ajandama  not ettim ve sonra sevdiklerim için yılbaşı hediye seçimine başladım.

Öncelikle her sene olduğu gibi bu sene de Yılbaşı Kutlanmalı mı? Yılbaşı ve Noel Aynı Şeyler mi? gibi tartışmalara hiiiç karışmayacağım. Çünkü ben Noel kutlamıyorum ama kutlayana da karışmak gibi bir hakkım yok. Yılbaşı ve Noel çok farklı şeyler, tarihleri bile aynı değil:) Benim kutladığım şey yeni bir yılın gelmesi ve yeni yılın sağlık mutluluk, neşe getirmesi ile ilgili beklentilerim. Hepimizin bildiği ve kullandığı bir söz vardır '' İyi düşünelim iyi olsun''. Benim yılbaşını kutlamam bu söz üzerine, ben yeni yılın güzellikler getireceğine inanarak bekliyorum ve bunu kutluyorum. Sevdiklerim ve arkadaşlarıma ufak tefek yılbaşı hediye sürprizleri yapmayı da çok seviyorum, beni hatırlasınlar ve varsa sıkıntıları bir an bile olsun benim yaptığım sürprizlerle unutsunlar.

Hediye seçerken kişinin karakterine, özelliklerine ve zevklerine göre hediyeler seçmeye çalışıyorum. Hediyeyi almış olmak için almayı sevmiyorum. Benim verdiğim hediyeyi güzel hatırlasınlar ve işlerine yarasın istiyorum.

Arkadaşlarım için seçtiğim yılbaşı hediyesi seçenekleri

Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti

Nostaljik Oyuncaklar Hediye Sepeti

En çok hoşuma giden hediyelerden arama motoru isme özel mutfak önlüğü bay-bayanlara alınabilecek yılbaşı hediyelerinden.

Arama Motoru İsme Özel Mutfak Önlüğü

Kişiye Özel Öğrenci Okul Seti
Bir de Sevgiliye yılbaşı hediyesi arayanlar için bir kaç seçenek paylaşacağım;  Bu hediyeleri eşinize ve arkadaşlarınıza da alabilirsiniz tabi. 


Sevgiliye uygun fiyatlı yılbaşı hediyesi arıyorsanız bu seni seviyorum yazılı kutu çok şık değil mi?
Seni Seviyorum Yazılı Dikdörtgen Ahşap Kutu


Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası

Benim gibi kahve severler için harika bir paket hazırlamış hediyemen.comKişiye özel hediye paketi şeklinde hazırlanan bu sette çikolatadan saate kadar her şey düşünülmüş. 


Sevgilimle Kahve Keyfi Hediye Kutusu

Sizler yeni yıl hediye seçenekleri içinde en çok hangisini beğendiniz? Hediyemen.com sitesinde çok daha fazla seçenek var. 

Bayanlara hediye ne alınır? diyorsanız  yazımı okuyabilirsiniz.

10 Yorumlar

 1. İsme özel ajanda da çok hoş olur, özellikle planlı yaşamayı sevenler için :)
  Yılbaşı vs. Hristiyan adeti diye kutlamayan, kutlayanlara da tü kaka diyen bir grup var Türkiye de. Oysa tonlarca Hristiyan icadını kullanırlar, yabancı markaların krem vs. tüm ürünlerini kullanırlar, örnekler çoğaltılabilir.
  Ne güzeldir kutlama yapmak, gülmek, sevip sevindirmek için bahaneler üretmek değil mi? Bu da sizin söylediğiniz gibi yeni bir yıla girişte karşılıklı mutlu olmak, sevdiklerimizle coşmak kötü birşey değil. Aksine kenetlenmek için bir fırsat :) Sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
 2. Kahve seti mantıklıymış :)) bana bu gelse sevinirdim mesela ben...

  YanıtlaSil
 3. Kahveli kutuyu hediye olarak kabul ederim kesinlikle :)

  YanıtlaSil
 4. "Yeni yıl hediye fikirleri" çok hoşuma gitti
  Editöre teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Aynı zamanda 25 aralık benim yaş günüm :) Yılbaşıyla birleştirirler bana verilecek hediyeleri yaaaa :(

  YanıtlaSil
 6. 2. sıradaki hediyeyi bana almak isteyenler için adresimi bırakabilirim. :)

  YanıtlaSil
 7. Ajanda iyi fikir. Hediyeye isim yazılması özel bir jest oluşturur, ben yıl yazılması taraftarı değilim çünkü bir yıl sonra eskimiş gibi olabiliyor. Tabi o yıla özel bir şeyse olabilir de. Hediye fikirleri için çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. Kahve keyfi setine bayıldım ben :)!!!

  YanıtlaSil
 9. dikdörtgen ahşap kutu güzel aslında. yada kahve takımı alıp karsılıklı kahvede güzel olur

  YanıtlaSil