Merhaba herkese

Bugün sizlere gene bir süre kullanıp memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim. Teremen Ter Azaltıcı Sprey bugünkü blogumun misafiri.
terlemeyi azaltıcı sprey
Teremen Ter Azaltıcı Sprey

  Açık konuşmak gerekirse sevmediğim ürün olduğunda anlatmak istemiyorum. Sadece soran olursa bana olumsuz gelen taraflarını söylüyorum ama gene de deneyin diyorum. Çünkü yapılarımız farklı beklentilerimiz farklı. Benim beğenmediğim ürünü başkası beğenebilir ya da bana yetersiz gelen bir ürün başkası için kurtarıcı olabilir. Teremen spreyi sevdiğim için anlatmak istedim.

Teremen sprey tüm cilt tipleri için üretilmiş bayan ve erkek olmak üzere iki tipi olan bir ürün SGA kozmetik tarafından üretilmiş. Dermatolojik olarak test edilmiş ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa tıp fakültesinde onaylanmış. Teremen cilde zarar vermeden terleme oranında azalma sağlayarak ter kokusunu önlüyor (ter kokusunu bastırmıyor terlemeyi azaltıyor). Düzenli kullanımda da terlemekten kaynaklı sıkıntıları azaltıyor. PH değeri cilde uygun olduğu için de cilde zarar vermiyor kaşıntı, kızarıklık ya da yapışık his bırakmıyor. Terlemeyi oluşturan ve kötü kokulara sebep olan bakterileri yok ediyor.

Teremen kullanımı da çok kolay. Kullanılacak bölge temizleniyor (en güzeli duş sonrası kullanmak )sonrasında spreyi sıkıp masaj ile yediriliyor. En etkili şekli her gece yapılması çünkü düzenli kullanımda terlemeyi azaltarak sıkıntıları ortadan kaldırıyor. Ben 1 ay gibi bir süre kullandım. Kuru ciltli olduğum için ilk kullanımda biraz tereddüt ettim çünkü kullanım kılavuzunda alerjik ciltler de dikkatli kullanılması öneriliyordu.Bende çok şükür kaşıntı alerji v.s. sebep olmadı. Kokusuz diyebileceğim kadar soft bir kokuya sahip; bu da en büyük avantajı. Kullandığım parfümü gölgelemiyor ve rahatlıkla kullanmamı sağlıyor. Ben memnun kaldım eşim için erkek olanı da sipariş edeceğim. Ürün sadece koltuk altı değil ayak ve ellerde de etkiliymiş. Bu tarz bir sıkıntınız varsa bence bir şans vermelisiniz. Teremen satış fiyatı 47,20 TL

Sga Kozmetik ürünlerinden kullandığım bir de Zenvita Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi var. Onu da bir diğer yazımda paylaşacağım sizlerle.

Sizler kullandınız mı? Memnun olup olmadığınız şeyler oldu mu?

0 Yorumlar

View My Stats