28 Ocak 2018 Pazar

Max Factor Lipfinity Lip Colour

Merhaba herkese

Bir süredir sizlerden uzak kaldım çünkü Kayseri'de tatildeydim. Bu süre zarfında gelen kargolarım oldu, bekleyen stil postlarım ve alışveriş yazılarım birikti. Bu günden itibaren yazmaya ve sizlerle paylaşmaya başlayacağım.


Bugün sizlere gene çok sevdiğim bir ürünü tanıtacağım. Uzun süredir severek aldığım Max Factor Lipfinity Lip Colour ikili satılan bir kalıcı ruj.

Kalıcı rujları çok seviyorum sık sık ruj tazelemek çok hoşuma gitmediği için bir kez süreyim en az 3-4 saat idare etsin istiyorum. Max factor kalıcı rujların özelliği ikili satılıyor. Bir tanesi likit ruj şeklinde tasarlanmış koyu bir sıvıdan oluşuyor ve tasarımlı fırçası ile sürülüyor. Bu likit ruj şeklinde olan dudakları renklendirmek işine yarıyor diğeri de kalıcılığını bozmadan dudakları nemlendirmeye yarıyor.


Kullanımı da çok kolay. Önce dudaklarımızı temizliyoruz (en kolayı haftada bir toz şeker ve bal ile peeling yapmak). Sonra dudak boyasını düzgün bir şekilde sürüp kuruyana kadar bekliyoruz. Zaten 1 dakika içinde kuruyor. Sonrasında parlaklık ve nem için özel nemlendiricisini/parlatıcısını sürüyoruz. Hepsi bu kadar. Harika bir görüntü en az 8-9 saat sizinle (vaatleri 24 saate kadar ama hiç o kadar uzun süre denemedim). Bir şey yeyip içmedikçe bozulma, dağılma yapmıyor ve kalıcı rujlarda yaşadığım dudaklarda kuruma sıkıntısını yaşamıyorum. Farklı renkleri var ama benim genelde en sık aldığım renk bu. Kıyafetlere ve bardaklara bulaşma yapmıyor (ilk 1 dakikalık sürede beklediğimiz takdirde)Temizliğinde de yağ bazlı temizleyiciler kullanıyorum yoksa çıkmıyor. Max Factor Lipfinity Lip Colour satış fiyatı 44.90 TL . Ben watsons.com.tr den alıyorum genellikle. Sizler denediniz mi ?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder