Merhaba herkese

Geçtiğimiz hafta sonu ben gene Ankara'daydım. Güzellik meselesi blogunun sahibi Hilal'in etkinliği .  #GuzellikMeselesiyleİlkbulusma vardı.


Hilal ile çok önce tanıştık ama yüz yüze hiç görüşememiştik. En son benim #LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda etkinliğime davetli idi ancak son anda bir aksilik yüzünden gelememişti çok üzülmüştük ikimizde ama kısmet dedik :(
 Hatta Hilal bana -Lerzancım ben gelemedim ama sen mutlaka gelmelisin dedi tabi ki dedim bir aksilik çıkmadıkça mutlaka geleceğim. Tek sıkıntım Ramazan oluşu idi yani yola çıkması sorun değil de dönüşüm sıkıntı idi. Dönüş otobüsleri tam iftar vaktine denk geliyordu.Onda da sağ olsun eşim sabah gider Allah nasip ederse iftara döneriz dedi ve biz sabah 8 de yola çıktık. Dolu ve yağmur yağışları arasında Ankara'ya vardık.

#güzellikmeselesiyleilkbulusma etkinliğimiz
Etkinlik mekanımız yeni tren garı içerisinde Gloria Jeans Coffees idi. Sakin nezih ve şık bir ortamdı. Benim gittiğimde henüz kimse yoktu Hilal ve eşi masaları hazırlıyordu. Hemen beraberce hazırladık masaları. Sonra yavaş yavaş diğer blogger arkadaşlarım gelmeye başladı. Bir çoğunu yazışmalar ile tanıyordum yüz yüze gelmesi daha keyifli tabi. Hemen sarıldık kaynaştık ve yerlerimizi aldık.Sonra Hilal'in açılış konuşması ile başladık.

Sonrasında Vissmate sunumunu yaptı bizlere. Bizlerde aklımızdaki soru ve sorunları dile getirdik. Sonra kahve molası verildi ve niyetli olmayan arkadaşlarımız kahvelerini içti.

 Ardından pasta kesimi yapıldı. Şirin mi şirin etkinlik pastamız Icaked a aitti.

Sizi etkinlikten hoş karelerimiz ile bırakıyorum.

0 Yorumlar