26 Nisan 2017 Çarşamba

LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda Etkinlik Sponsorları

Merhaba herkese

Geçtiğimiz cumartesi günü kutladığımız #LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda etkinliğimizin bir çok sponsoru vardı. Önceki postta da belirttiğim gibi mekanımız XL Cafe sponsorumuzdu. Sağ olsunlar bizleri çok güzel misafir ettiler.

Öncelikle etkinlikte giydiğim kıyafetim TesettürPazarı na aitti. Aynı şekilde blogger arkadaşlarımda siteden limitsiz olarak hangi kıyafeti seçtilerse hediye olarak o geldi. Herkes iyi günlerde kullansın. Ben çok beğendim sizce de güzel değil mi?

Tesettür Tunik

Kenton şeker hamuru ve ayna hediyesi ile bizimleydi.


Knorr köfte harcı ve bulyonları ile bizimleydi.

herkes sofraya

Tabloda evlerimizi ve tüm mekanları güzelleştirmeye devam ediyor. Bu güzel hediyeleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca öncesinde takipçilerim bilirler kendi çekmiş olduğum fotoğraflarımı da tabloya dönüştürüp ölümsüzleştirdiler.

dekoratif tablo

Dr.Oetker 4 farklı ürünle bizimleydi. Özellikle kekburgeri denemek için sabırsızlanıyorum.

kek

Mecrea etkinlikte giydiğim harika stilettolarımı hediye ederken instagram da Biclutch firması da çok tatlı clutch çantamı hediye olarak yolladı.

clutch çanta

Club Veronique mis kokulu oda parfümü ve çok şeker kalpli parfümleri ile bizimleydi.

club veronique

Capilactif saç bakım ürünleri ile bizimleydi.

saç bakımı

Splat black wood diş macunu ile diş fırçaları ile bizimleydi.

diş macunu

Vissmate temizlik ürünleri ile bizimleydi.

visssmate çamaşır suyu

Fanfatel Tasarım bu şirin örgü kalemlikler ile bizimleydi.

örgü kalemlik

Tethys bu güzel anket defterleri ile bizimleydi. Erşat Mirza çok sevdi.

Davranış bilimleri uzmanı Kunter Kurt 4 farklı kitabıyla bizimleydi. Her kitabını ayrı ayrı severek okuduğum Kunter beye teşekkür ediyorum ışığından hepimizi faydalandırdığı için.

davranış bilimleri

Yasemen hediyelik bizlere şirin anahtarlıklar hediye etti.

anahtarlık

Hc Care misel su ve yaşlanma karşıtı krem hediyeleri ile bizimleydi.

misel su

BioNike güneş koruyucu bakım ürünleri ile bizimleydi. Tam da en çok ihtiyacımız olduğu zamanlarda çok iyi oldu.

güneş kremi

Revox saç bakım ürünleri ile bizimleydi. Gamze hanıma ayrıca bizimle olduğu için çok teşekkür ediyorum.

saç bakımı
High Genic temizlik ürünleri ile bizimleydi.
temizlik ürünleri

Karakter Dükkanı her arkadaşıma istediği ürünleri gönderdi. Teşekkür ediyoruz. Erşat Mirzanın gözü Kübranın pikachu sunda kaldı :))

oyuncak


Nefis demet harika lezzetleri ile bizimleydi.


Beeo propolisli lezzetleri ile bizimleydi.

propolis


Binboğa lezzetlerini çok sevdiğim ve severek tükettiğim balları ile bizimleydi.

lerzankaradanli23nisan


Mekanımız XL Cafe de ki ikramlık pop cake ve cake popslar Pastannem Niğde ye aitti


cake pops

Kürdanlı diş iplerimiz Misip tarafından hediye edildi. Tam çantaya atmalık.

kürdanli diş ipi
Bu muhteşem pastanın ustası da çok sevgili arkadaşım Nihalin Pasta ve Kurabiye Butiğine çok teşekkür ediyorum.

makyajlı pasta

Tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Kullandıktan sonra bir çoğu hakkında deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Sevgiler

23 Nisan 2017 Pazar

LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda EtkinliğimizMerhaba herkese

23 Nisan


Bugün çok özel bir gün; 23Nisan. Dünya üzerinde çocuk bayramı olan tek ülke Türkiye . Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanımız Mustafa Kemal Atatürk bu özel günü tüm dünya çocuklarına armağan etmiş ve her yıl coşku dolu kutlamalar yapılmaya başlanmıştır. Bu yüzden bu bayramın kutlanması ve yaşatılması benim için çok önemli. İlk başladığımda etkinliğimin ismini duyan herkesten nasıl yani ne kutlaması nasıl gibi tepkiler alsam da gerek #LerzanKaradanli23Nisan gerekse #LerzanKaradanli29Ekim artık duyuldu ve kanıksandı. Hatta bu özel günü artık kutlayan blogger arkadaşlarımı görmek de ayrı bir mutluluk veriyor bana ama ilk olduğum için ayrı bir yerimizin olduğunu da düşünüyorum :) #LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda etkinliğini coşku ile kutladık.

İstiklal marşı okunması
Her zaman ki gibi İstiklal Marşı ile başladık

23 Nisan nedir
Revox Firmasından Gamze hanımda bizimleydi

Bu sene de farklı şehirlerden gelen blogger arkadaşlarımla kutladık 23 Nisanı. Bir çok sponsor firmamız da etkinliğimizde bizimleydi. Nice 23 Nisan kutlamalarına diyerek sizi etkinliğimizden hoş kareler ile bırakıyorum. Bir sonraki postta bize eşlik eden sponsor firmalarımızı tanıtacağım.


Etkinlik mekanımız XL Cafe hem yer olarak hem kusursuz hizmet ve güler yüzlü personeli ile büyük bir teşekkürü hak ettiler. Cafenin üst kısmında bize ayrılmış bölümde gönlümüzce sohbet ettik ve eğlendik. Buket hanıma buradan ayrıca çok teşekkür ediyorum her şey çok güzeldi.
sponsor firmalar


#LerzanKaradanli23Nisan
blogger event
Hazırlıklar yapılırken canım Aslıcım :)


#LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda


LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda17 Nisan 2017 Pazartesi

Hc Care Doping Serum

Merhaba herkese

Bugün sizlere mucizevi bir üründen bahsedeceğim; Hc Care Doping Serumsaç serumu

Beni tanıyanlar ve takip edenler bilirler asla sevmediğim ürüne güzel demem. Sevmediğim bir ürünü firma hediyesi ya da herkes beğendiği için güzel diye yazmam. Ne düşünüyorsam onu yazarım. Takipçilerimin bana güven duyması çok önemli. Ben nasıl ki yeni kullanacağım ürünlerde güvendiğim arkadaş ve bloggerlara danışıyorsam insanların da yeni bir ürün araştırırken sitemden kontrol etmesini isterim. Çok şükür bunu başarabildiğime inanıyorum. Çünkü gerek özel hayatımda gerekse blogger camiasında arkadaşlarımın yorumlarından bunu anlayabiliyorum.

Hc Care ürünleri ile tanışalı çok oldu. Kullanmaya başladığımdan beri hemen her ürününü severek kullandım. Ama bir ürünü var ki vazgeçilmezim oldu diyebilirim. Zaman zaman denememiz amacıyla farklı firmalardan farklı ürünler yollanıyor ve çoğunu kullanıyorum; farklı ürünler denesem de en son dönüşüm genelde DOPİNG e oluyor. Bunun bir çok sebebi var. Öncelikle doping nedir bundan bahsedeyim size;Doping saçları günde 2 dakikanızı ayırarak güçlendirmeyi vaadeden bir saç serumu.  Üstelik hem bayan hem erkek her saç tipi için uygun. Beni en çok cezbeden tarafı ise durulama gerektirmemesi. Malum yapım gereği çok aceleciyim ve hemen her işimin çabucak olmasını istiyorum ve aynı şekilde bir sorunum var ise bu sorunun hemen çözülmesini istiyorum. Doping bu konuda kurtarıcım. Haftada 2 kez saçıma sıkıp kısa bir süre ovalayıp masaj yaptıktan sonra işime devam ediyorum. Yıkama zorunluluğu olmadığı için saçımda kalıyor. Ağırlık ve koku yapmadığı için rahatlıkla hayatıma devam ediyorum.

Kullanmaya başladığımdan itibaren saçlarımda canlanma arttı ve tülerme diye adlandırdığımız kabarmalar azaldı. Bebek saçları denilen saçlar çıkmaya başladı. Uzama sorunum olmadığı için uzamasına katkısı oldu mu bilemiyorum ama dökülmesi gözle görülür derecede azaldı. Saçlarımın yapısını kalınlaştırdı. Yıpranmış saçlarımı onardı. Başlarken en az 3 ay düzenli kullanılması öneriliyordu ben de 3. ayımı tamamlayıp bir süre ara verdim. Daha sonraki süre zarfında ev taşıma, düzensiz uyku ve düzensiz beslenme sebebiyle saçlarımı tekrar bakıma alma zamanı geldiğini düşündüğüm için Doping Serumu tekrar aldım elime ve sizlerle de fikirlerimi paylaşmak istedim. Bu zamana kadar kime tavsiye ettiysem bana dualar ettiler ve neredeyse müptela oldular. Ben de gözüm kapalı tavsiye ettiğim bu ürünün sevdiklerim de de işe yaradığını gördüğüm için çok mutluyum. Nereden bulurum diyorsanız www.sacbakim.com da ürün satışta. Hc Care Doping fiyatı 65 TL.

Hc Care Doping Kullananlar sizlerin fikirleri nasıl ?

12 Nisan 2017 Çarşamba

Örümcek Adam Sevdası

Merhaba herkese
Çok şükür taşınma telaşım bitti ve evime yerleştim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin; zevkime göre döşediğim bir evim oldu sağlıkla yaşarız inşallah.

örümcek adam oyuncakları

Yeni evin en zor kısmı ortak karar alarak ev dekorasyonu yapmak. Bu konuda salon mutfak ve oturma odası dekorasyonuna ben karar verdim (tabi eşimden de fikir alarak) çocuk odaları konusunda da onların kendi tercihlerine bıraktım.
Küçük oğlum Erşat Mirza başından beri örümcek adam üzerine oluşturdu her şeyini; Örümcek adam oyuncakları örümcek adam perdesi, örümcek adam nevresim seti, örümcek adam pijama takımı gibi her şeyini örümcek adam üzerine seçti. Tabi bize de alması kaldı.Nerede bu tarz eşyalar var diye düşünürken daha önce kostüm aldığımız karakterdukkani.com geldi aklımıza. Oturduk inceledik onun zevkine göre seçimimizi yaptık.Seçim yaparken çok zorlandık çünkü sitede örümcek adamlı stickerlardan örümcek adamlı avizelere, örümcek adamlı oyuncak kutusundan örümcek adamlı masa lambalarına örümcek adamlı bavuldan örümcek adamlı havluya kadar çok fazla seçenek vardı. Oğlumun beğendiği nevresim takımını incelemek isterseniz tıklayın ve almak isterseniz şu anda kargo ücreti olmadan sipariş verebilirsiniz.

 örümcek adam
Kargomuz 2 gün sonra da elimizdeydi. Gelir gelmez hemen örümcek adamlı nevresimini  serdirdi ve gece örümcek adamlı pijamalarını giydi, huzurla uyudu. Çocuklar böyle onları mutlu etmesi çok kolay ve onlar mutlu olunca biz anne babalar iki kat mutlu oluyoruz.

taç spiderman nevresim seti

8 Nisan 2017 Cumartesi

Kadinlarin Aradigi Her Sey

Kadınların Aradığı Her Şey Bu Sayfalarda
Bir kadın neye ihtiyaç duyar? Dedikoduya mı? Tabii ki hayır! Ayrıca bizler dedikodu yapmayız. Sadece bilgi paylaşımını zaman zaman biraz abarttığımız doğru. Her daim yenilenmeye ihtiyaç duyuyoruz. Bu kimi zaman yeni bilgilerle kimi zaman ise bildiklerimizi sorgulama ile oluyor. Her gün farklı bir bilgi hayatımıza girerken içlerinden ihtiyaç duyduklarımızı seçip geri kalanlarını ise heybemize doldurmaya devam ediyoruz. Eskiden kulaktan kulağa yayılan tüm bilgilerin doğruluğu hakkında aklımızın ucunda bir soru işareti olurdu. Oysa artık her şeyi öğrenebileceğimiz çok güçlü ve güvenli kaynaklara sahibiz.Yıldızlarla ve gezegenler ile fazla iç içe bir yaşam mı sürüyorsunuz ya da astroloji hayatınızın olmazsa olmaz hobilerinden mi? O halde tek bir kaynaktan zevkle bu ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Elbette birçok şey deneme yanılma yöntemi ile bizlerde iz bırakıyor olsa da tek bir alanda aradığınız her şeyi bulabildiğinizde Elele sayfalarının da sizde iz bıraktığını göreceksiniz. Yaz yaklaşıyor ve hangi diyeti yapacağınızı henüz bilemiyorsanız ya da yaz aylarının kavurucu sıcaklarından önce cildinize bir bakım yaparak kendinizi şımartmak istiyorsanız bunların hepsini tek bir adresten rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kadına kadını, kadını kadınla anlatan Elele, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri parmaklarınızın ucuna getiriyor.


Makyaj trendleri, beslenme önerileri, ünlülerin kıyafetleri, en son trendler, ilişkiler ve seks hakkında her şey, dizi ve filmlere dair güncel haberler, röportajlar, yemek tarifleri, astroloji, sağlık ve aklınıza takılan her şeyin cevabını bulabileceğiniz Elele sitesinde kendinize dair çok, kadına dair ise her şeyi bulabileceksiniz.

Zamandan geri kalmamak için arkadaşlar ile edilen o uzun sohbetler ve bilgi paylaşımları çok daha özel konulara geçebilir artık. Herkes aradığı bilgilere tek bir sayfada ulaşabilirken sizlere de dost sohbetlerinizde başka yerlerde bulamayacağınız gülüşleri ve sıcaklıkları paylaşmak düşüyor. Zamanın gerisinde kalmadan ama ona yetişmek için de koşmadan keyifle harcayabileceğiniz zamanlarınız var artık. Günün karmaşasından, hafta sonu ne yapacağım derdine kadar hepsine son veren yöntemi ben seçtim. Şimdi merak ettiğiniz şeyleri nereden öğrenmek istediğinize siz karar vermelisiniz.

Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik Modelleri
Tesettür tunik modelleri bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız sitemiz üzerinde bedeninize uygun ve sevdiğiniz renklerden oluşan tuniklere kolayca ulaşım sağlayabilir ve anında siparişlerini oluşturabilirsiniz.
Sizler için yılın trendlerinden oluşan en yeni Tesettür tunik modelleri site adresimiz üzerinde sıralanmaktadır. Moda dünyasına damgasını vuran en ünlü modacıların en popüler Tesettür tunik modelleri oldukça ekonomik fiyatlar ile satışa sunuluyor.
hijab giyim Artık Tesettür tunik modelleri arasından seveceğiniz modeli seçebilme ayrıcalığı sizleri bekliyor. Sadece bulduğunuzu değil aklınızdan geçen modelleri onlarca farklı model arasından seçebilirsiniz. Tek tık ile artık sevdiğiniz türden Tesettür tunik modelleri ayağınıza kadar geliyor. Hem de kargo ücreti ödeme şartı bulunmadan.
tesettür giyim Yılın en özel renk seçenekleri olan yeşil pembe ve beyaz renkli Tesettür tunik modelleri ile bu sezon rengârenk duruşlara kolayca sahip olabilirsiniz.tunik
Bileklere kadar uzanan hem tunik hem de elbise havasına sahip olan tunik modelleri tesettürlü bayanların bu sezon beğenisine sunuluyor.  Fermuarlı ve düğmeli çeşitli detaylara sahip olan Tesettür tunik modelleri sizlerin de aklınızdan geçen modeller arasında yer alıyor. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde tüm gün boyunca sizlerde Tesettür tunik modelleri ile şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
Tesettür tunik modelleri artık çeşitli renk alternatiflerinin yanı sıra birbirinden farklı ekonomik fiyat seçenekleri ile de bütçelere uygun seçenekler sunmaktadır.

Tesettür tunik modelleri artık farlı kesimleri ve özel çizgileri ile sıra dışı olmaktan hoşlanan tesettürlü bayanların kapısını çalıyor. İster günlük kullanımlarınız için isterseniz özel gün ve gecelerde kullanmak için aradığınız tüm modelleri tesetturpazari.com web adresimiz üzerinde çok aramadan bulabilirsiniz.
Giyiminiz  ile tüm dikkatleri üzerinize çekmek ve aynı zamanda İslamiyet’e uygun bir şekilde giyinmek adına sizlerde zaman kaybetmeden hemen adresimize online giriş yapabilirsiniz.
En beğendiğiniz modelleri tercih edebilir ve isterseniz iade ve değişim imkânlarında da kolayca yararlanabilirsiniz. Şimdi sizlere özel Tesettür tunik modellerinde büyük indirimler sizleri bekliyor. Hemen şimdi hiçbir üyelik gerektirmeyen site adresimize sizlerde giriş yapabilirsiniz.
Tesettür tunik modelleri ve daha fazlasına sahip olabilmek adına sizlerde en çok tercih edilen alışveriş sitesine göz atabilirisiniz.

4 Nisan 2017 Salı

Hamilton Güneş Kremi

Hamilton Güneş Kremi


hamilton

 Hamilton markası 1932 yılında Avustralya’da kurulmuştur ve o tarihten bu yana güneş bakım ürünleri geliştirmektedir. Dünyadaki ilk güneş koruyucu markalarından biri olan Hamilton güneş kremi; durmaksızın yürüttüğü çalışmalarla, yeniliği ve kullanıcı memnuniyetini sürekli kılmayı hedeflemektedir. 80 yıldan fazla süredir, güneşi hiç eksik olmayan Avustralya’yı ve dünya üzerindeki birçok insanı, dünyaya ulaşan zararlı güneş ışınlarına karşı koruyan Hamilton Güneş Kremi 2007'den bu yana Türkiye'de de hizmet vermektedir.
Hamilton, son derece profesyonel ve tecrübeli bir markadır. Cildi zararlı UV ışınlarından korumak, erken yaşlanma belirtilerini önlemek, leke ve renk tonu eşitsizliğinin oluşumunun önüne geçmenin en önemli kuralı, güneş bakım ürünü kullanmaktır. Bu yüzden Hamilton güneş kremi, kullanıcı memnuniyeti yüksek ve güvenilir bir markadır.
Hamilton, ürün konusunda bolca alternatif sunmaktadır. Tüm cilt tipleriyle uyumlu ve cilt hassasiyetlerine göre tercih edebileceğiniz birçok güneş bakım ürünü mevcuttur. Avustralya menşeili marka, dünyada da oldukça sevilerek kullanılmaktadır. Bilindiği gibi Avustralya oldukça sıcak ve güneşli bir iklime sahiptir. Bu yüzden Hamilton güneş kremi, tecrübeli ve ürünlerini devamlı yenileyen profesyonel bir markadır.
Hamilton ürünlerini sıralayacak olursak;

1.       Hamilton Optimal Losyon
2.       Hamilton Everyday Face Cream
3.       Hamilton Sensitive Losyon
4.       Hamilton Active Family
5.       Hamilton Toddler (Hamilton Çocuk)
6.       Hamilton Sport

Hamilton Optimal Losyon Spf 50+: Zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlar. Güneş ışınlarının cildin bağışıklık sistemine verdiği hasarı en aza indirmek için geliştirilen ürün, Flinders Üniversitesi ile ortak yürütülen 10 yıllık bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkmıştır. Piyasadaki diğer güneş kremi markalarına oranla, cilt kanserine karşı etkili bir koruma sağlamaktadır. Her cilt tipiyle uyumlu olan ürün, yüz, boyun ve ellerde güvenle kullanılabilir. Emilimi gayet hızlı olan Hamilton Otimal Losyon, suya ve terlemeye dayanıklıdır. Losyon yapıdaki ürün, beyaz iz veya kalıntı bırakmaz.


Hamilton Everyday Face Cream: Günlük olarak kullanılabilen bir cilt bakım ürünüdür. Parlamayı engeller ve daha mat bir görüntü elde etmenizi sağlar. Mat yapısı sayesinde, makyaj tabanı olarak da kullanılabilir. Parlamayı engellerken, kuruluğa neden olmaz. Zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korur. Gözenekleri tıkamaz, sivilce veya komedona neden olmaz. İçeriğindeki Aloe Vera ve E vitamini ile cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve yatıştırır. Yağlı veya yapışkan bir his bırakmayan ürün, PABA, lanolin ve parfüm içermiyor.


Hamilton Sensitive Losyon: Hassas ciltlerde etkili ve nazik bir güneş koruması sağlar. Yapısı losyondur. Yüz, boyun ve tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilir. 4 saat boyunca suya dayanıklı olan formül, ciltte tahrişe neden olmayan ve güneş ışınlarını yansıtan koruyucu filtreler içerir. Ciltte yağlı bir his bırakmayan, komedon ve akneye neden olmayan Hamilton Sensitive Losyon, PABA, oxybenzone, lanolin, parfüm ve renklendirici içermez.


Hamilton Active Family: Aile bireylerinin günlük olarak kullanabileceği bir güneş koruma ürünüdür. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı uzun süreli koruma sağlar. Dry-Touch Formula özelliği ile, ciltte yağlı ve parlak bir görüntü oluşmasını engeller. Her cilt tipiyle uyumlu olan Hamilton Active Family, özellikle yüz bölgesi için geliştirilmiştir ancak eller için de kullanılabilir. Günlük kullanım için idealdir. Terleme ve suya karşı dayanıklıdır. Losyon formundaki ürün beyaz iz bırakmaz ve 4 saate kadar suya dayanıklıdır.


Hamilton Toddler (Hamilton Çocuk): Formülündeki alerjen bileşenler en aza indirilmiştir. Bebeklerin ve çocukların güvenle kullanabilecekleri bir üründür.  Hamilton Toddler, parfüm, lanolin ve renklendirici içermez. Hassas ciltlerin bakımı için Aloe Vera ve E vitamini içermektedir. Yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Her cilt tipi için uygundur. Uygulaması kolaydır.

Hamilton Sport: Dağ, park gibi dış mekân aktivitelerinde ve spor yaparken güneş koruması sağlar. Hamilton Sport, etkili bir UVA ve UVB koruması sunar. 4 saat boyunca suya ve tere dayanıklı formüle sahip olması nedeniyle, terlemeye bağlı olarak güneş koruyucunun göze kaçmasını engeller.

3 Nisan 2017 Pazartesi

Flavo C Ürünleri

Flavo C Ürünleri
Auriga, cilde yönelik estetik işlemler ve tedavi sırasında yardımcı bakım olarak geliştirdiği ürünlerle tanınan ve Flavo-C serisinin yaratıcısı olan markadır. Kırışıklık, ince çizgiler, sarkmalar, nem kaybı ve yaşlanma karşıtı ürünler sunan Auriga, alanında tecrübeli olan dermatologlar ve profesyonel cilt bakım uzmanları tarafından yardımcı tedavi olarak desteklenme ve önerilmektedir.
Auriga markası, eşsiz ve modern dermokozmetik ürünler geliştirmekte ve satışa sunmaktadır. Auriga markası kurulduğu andan itibaren, kişisel cilt bakım ihtiyaçlarının karşılanması ve benzersiz dermokozmetik ürünlerin satışa sunulması gibi iki ana hedef belirlemiştir. Profesyonel cilt bakım uzmanları ve dermatologlar eşliğinde klinik çalışmalarını yürütmektedir.
Markanın ürün formüllerinde kullanılan içerikler, bilimsel araştırma ve keşiflerin ışığında, uzman bir ekip tarafından hassasiyet ve özenle seçilmektedir. Başarılı çalışmaların ardından geliştirilen ürünler, cilt konforuna önem veren, hassas ve cilt yenileyici özelliğe sahip ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Auriga markasının ürün yelpazesi, uzman dermatologlar, profesyonel cilt bakım uzmanları ve evrensel saygınlığı kabul edilen üniversiteler tarafından da onaylanmıştır.
Auriga, özellikle Flavo-C serisiyle popüler olan ve beğenilen bir markadır. Anti-Aging ve yenileyici özelliğe sahip olan Flavo-C serisinde, etkinliği kanıtlanmış ve kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler alan ürünler bulunmaktadır.

Bu yazımızda Flavo-C serumu tanıyacağız. Flavo-C serum iki çeşit olarak satışa sunulmuştur:
1.       Flavo- C Serum İnce Çizgiler İçin Serum
2.       Flavo- C Forte Serum 15% Anti Aging Serum

Flavo-C Serum İnce Çizgiler İçin Serum
Serum, ince çizgilere karşı savaşır. Rahatsız edici ince çizgilerin görünümünü en aza indirerek, düzenli kullanım sonrası tekrar oluşmasını engeller. Zararlı UV ışınları nedeniyle oluşan cilt hasarını onarır ve cildi korur. Daha yumuşak ve daha ışıltılı bir cilt yapısı elde etmenize yardımcı olur. Gün içinde sadece 1 defa kullanmak yeterlidir. Durulama gerektirmeyen yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Başta kadın ciltleri olmak üzere, her cilt tipiyle uyumludur. Dış etkenler dolayısıyla oluşan cilt hasarlarını onarıcı etkiye sahiptir. Yaşlanmayla birlikte ciltte kollajen ve elastin liflerinin yapısı değişmektedir, cilt elastikiyetini yitirir, kahverengi leke ve ince çizgi gibi problemler meydana gelir. Dış faktörler cilt sağlığımız üzerinde önemli derecede olumsuz değişikliklere neden olurlar. Zarar gören ciltler için geliştirilmiş olan Flavo-C serum cildi yatıştırır ve uzun süren bir cilt konforu sağlar. Serbest radikallere karşı cildi koruyarak, yenilenmesine yardımcı olur. Nemi cilde hapsederek, su ihtiyacını karşılar. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt elde etmenize yardımcı olan serum, ince çizgiler, kırışıklıklar ve sarkmalar gibi yaşlanma etkilerine karşı savaşarak, düzenli kullanımla birlikte bu problemleri ortadan kaldırır. Özel içerikler, yaşlanma etkilerini geciktirir ve en aza indirir. Zarar görmüş ciltleri onaran ve yaşlanma etkilerine karşı etkili olan serum, bir önceki C vitamini içerikli jenerasyondan 50 kat daha fazla etkilidir. Ciltte meydana gelen ve ilerde oluşabilecek leke ve kırışıklık gibi sorunları ortadan kaldırmaya karşı geliştirilmiş bu serum kullanımı sonrasında, serbest radikallere karşı cildin doğal savunma mekanizmasının kuvvetlendiği, deformasyon ve zararların düzenli kullanımla azaldığı, cilt tonu eşitsizliğinin giderilerek, daha homojen bir cilt görüntüsü elde edildiği fark edilmiştir.

Flavo- C Forte Serum 15% Anti Aging Serum
Yaşlanma karşıtı ve hücre yenilenmesini teşvik eden bakım serumudur. Yaşlanmanın olumsuz etkilerini en aza indirerek, cildi onarır. İnce çizgiler, kırışıklık ve kahverengi lekelere karşı savaşır. Uzun süreli nemlendirme sağlar. Her cilt tipine uygundur ve günlük kullanım için idealdir. Zengin antioksidan içeriğiyle, cildi serbest radikallere karşı koruma altına alır. Nemi cilde hapsederek, cildin ihtiyaç duyduğu su dengesini sağlar.
2 Nisan 2017 Pazar

Ducray Kelual DS


Seboreik Dermatit İçin Çözüm: Ducray Kelual DS Seboreik Dermatit İçin Bakım Şampuanı

ducray kelulal ds


Hassas ciltlerde tahriş, kabuklanma ve aşırı keratinleşme problemleri sık sık yaşanmaktadır. Kimyasal etkenler, çevresel faktörler, darbe, yaralanma ve zararlı güneş ışınları nedeniyle cilt problemleri ortaya çıkmaktadır.
Hassas ciltler kuru bir yapıya sahiptir. Cildin doğal koruyucu tabakasında nem tutma kabiliyeti azalır, dış etkenlerden çabuk etkilenir ve kızarıklık oluşur. Cilt rengi matlaşır ve pul pul dökülmeler görülür. Bu yüzden narin ciltler için kullanılacak olan bakım ürününün içeriği çok önemlidir.
Özellikle açık tenli kişilerde cilt hassasiyeti görülmektedir.
Saçlı deride, kenarında, kaş üzerinde, burun kenarlarında ve göz etrafında oluşan bu gibi problemler, hepimiz için estetik kaygılar yaratmaktadır. Buna bağlı olarak oluşan, saçlarda kepek ve yağlanma, oldukça can sıkıcı bir hale gelmektedir.
Bunun gibi estetik problemleri önlemek için üretilen kremin ismi; Ducray Kelual Ds. Hassaslaşmış ve kabuklanmış alanlara bu krem uygulandığında,  bu belirtileri ortadan kaldırarak ve cildi arındırarak doğal, sağlıklı, pürüzsüz bir cilt oluşturuyor. Bakım olarak haftada 2 kere uygulandığında belirtilerin uzun bir süre için yeniden oluşmalarını ve cilt tahrişlerini önlüyor. Kelual DS Krem göz kapaklarına da uygulanabiliyor. Hassas cildi yatıştırıyor, ciltte aşırı keratinleşmenin azalmasına yardımcı oluyor. Özellikle kaşlar, burnun iki yanı, saç derisinin yüzle birleştiği alanda tahrişin hafiflemesine yardım edip, bakım sağlıyor.
Kremin içeriğini incelediğimizde; Keluamid kızarıklıkların giderilmesine, tahrişin yatıştırılmasına ve kabukların parçalanıp dağıtılmasına yardımcı oluyor, guanidinglikolat ciltte epidermisin ölü hücrelerinin uzaklaştırılmasını sağlıyor. Octopiroxcrotamiton kompleksi ise cildin yatıştırılmasını ve rahatlamasını sağlıyor. Parfüm içermiyor.
Ducray'in bu ürünü günlük olarak kullanıldığında tahriş olmuş cildin yatıştırılmasını sağlıyor. Cilt canlılığını yeniden kazanıyor, düzgün ve doğal bir görünüme kavuşuyor.

Problemli bölgeyi nazikçe temizledikten sonra, kremi hafifçe uyguluyoruz. Dairesel hareketlerle kremin iyice emilmesini sağlıyoruz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uyguluyoruz. Düzenli kullanıldığında, ilk haftadan itibaren olumlu sonuçlar elde etmek mümkün.Seboreik Dermatit İçin Çözüm: Ducray Kelual DS Seboreik Dermatit İçin Bakım Şampuanı


1 Nisan 2017 Cumartesi

Bioderma Matricium

Bioderma Matricium

Bioderma

Cildi tek başına değerli bir varlık olarak değerlendiren ve bundan yola çıkarak 40 yıla yakın süredir biyoloji ve dermatolojiden beslenerek üretime devam eden Bioderma, günümüzün en sevilen dermokozmetik markalarından biri haline gelmiştir. Bioderma ürünleri şu felsefe üzerine konumlanmıştır:
1.      Cildi çevresel koşullara karşı dirençli hale getiren içerik
2.      Klinik onaylı formüller
3.      Uluslar arası standartlara uyum    
4.      Biyolog ve dermatologların özel olarak sunduğu patentler,
5.      Alerji tetikleyici hiçbir madde bulundurmama, cilt hassasiyeti kanıtlanan doğal özlerin yer alması…
Bioderma Matricium Cilt Yenileyici Özellikleri
Cilt yüzeyi hem besinlerden hem de çevresel koşullardan etkilenen yapıya sahiptir. Mevsim geçiş dönemleri, güneş ışınları, stres, sigara, hava kirliliği ve bilinçsiz kullanılan kozmetik ürünler cildin yıpranmasına neden olur. Yorgun düşen cilt eski sağlığını kaybeder esnekliği, canlılığı ve parlaklığı yok olur. Tam da bu durumda yenilenmeye ihtiyaç duyar. Bioderma Matricium CiltYenileyici ürün, hücresel düzeyde cildin yeniden yapılandırılması üzerine formüle edilmiş özelliğe sahiptir. İçeriğindeki elementler aynı zamanda cildin doğal ihtiyacı olan temel elementlerdir.   Ürünün başlıca özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:
1.      Cilt yaşlanmasını geciktirir, doğal yenilenme süreci başlatır.
2.      Cildin hücre bölünme ve buna bağlı yenilenme hızı 20 yaşındaki seviyesine yükselir enerji seviyesi artar.
3.      Cildin hücre ve dokuları yeniden üretilir.
4.      Bioderma Matricium cilt hücrelerinin içerisinde canlı kalan,  gelişmeye devam eden ilk ve tek üründür. Biyolojik gençleşmeyi garanti eder.
5.      Cilde kalıcı nem desteği sağlar. Buna bağlı olarak kaybolan esneklik yeniden elde edilir. Tahriş olan, yıpranmış, zarar görmüş ciltlerde kullanım için uygundur, rahatlık ve yatıştırma sağlar.
Bioderma Matricium Yenileyici Kullanım Şekli 
Tek başına bir cilt bakım ürünü tek sefer kullanımda çoğu zaman beklenen etkiyi yaratmaz. Doğru ürün seçimi yanında belirlenen süre boyunca düzenli kullanımı önemlidir. Bioderma Matricium içerisinde 30 adet mini tüp içerir. Her gün 1 mini tüp olmak üzere, 30 günlük kür biçiminde kullanılır. Sabah ve akşam bir tüpü iki defada kullanmanız gerekir. Açılan ürün maksimum 12 saat kalabilir. Gece kullanımda yüz ve boyun bölgesine uygulanması önerilir. Ağız ve göz bölgenize temas etmemelidir. Ürünün etkisini kaybetmemesi için ısı ve ışık kaynaklarına dikkat edilmesi gerekir. Oda sıcaklığında korunması tavsiye edilir.  Düzenli kullanıma bağlı olarak ciltte değişimler fark edilir bir hal alacaktır.
Bioderma Ayrıcalığı

Bioderma, sağlık ve dermatoloji ile ilgili benimsediği görüşler ve formülerliye benzersizdir. Marka ürün formülleri, üretim aşamasında uzman araştırmacı ve hekimlerle iş birliği içerisinde oluşturulur. Cilt sağlığını bütünsel olarak ele alır ve hem hücresel düzeyde hem de çevre koşulları etkisini göz önünde bulunduran ürünlere sahiptir. İleri formülasyon patentli doğal ürünleri uluslararası standartlarda kullanıma sunulmaktadır.

Strawberry Mask Cilt Yenileyici Maske

Merhaba herkese Bugün sizlere 5 etkili bir maske tavsiyesinde bulunacağım. Bir süredir kullandığım çok bereketli ve çok amaçlı bir maske...