Merhaba
2016 Yılının son günlerini yaşadığımız şu günlerde herkesi hediye telaşı sardı. Herkes bütçesine ve tarzına göre uygun hediyeyi biran evvel alıp sevdiklerini mutlu etmek derdinde..

Benim için yeni yıl çok fazla bir şey ifade etmiyor yani yılbaşı kutlayan bir kişi değilim. Sadece doğum günümde ki gibi yeni umutlarla yeni yılı bekliyorum o kadar. Tabi hediye verip almayı çok sevdiğim için de böyle fırsatları kaçırmıyorum. Merry Christmas değil benim kutladığım yeni bir yıl ve yeni umutlarım. Yeni yılda da sevdiklerimi mutlu etmek beni de mutlu ediyor.
Takipçilerim ve yakın arkadaşlarım bilirler kişiye ve isme özel hediyeleri ayrı severim.  Geçtiğimiz hafta sevgili Esra'nın hazırlamış olduğu etkinlikte ki detayları buradan okuyabilirsiniz Pastronomi firması bizler için harika hediye sepetler hazırlamışlar. Tabi içlerinde en sevdiğim hediye ismim yazılı kupam olsa da şık sunumu ile marzipanlar, çikolata ve ayçekirdekli galetaların da hakkını yememem lazım.
Siz de sevdiklerinize farklı ve güzel bir sürpriz yapmak isterseniz Pastronomi sitesini ziyaret edin derim.

https://www.instagram.com/pastronomi/

https://www.instagram.com/gastroboss/

https://www.instagram.com/chefelifcitak/ 


Adresleriyle iletişime geçebilirsiniz, blogumun adını verirseniz de % 10 indirimle bu güzel hediyelere sahip olabilirsiniz. 

0 Yorumlar