11 Nisan 2016 Pazartesi

Evler Ruhumuzu Yansıtır

Evler Ruhumuzu Yansıtır

Merhaba Herkese
Yorgun ve yoğun geçen bir hafta sonundan sonra sizlerle beraberim. Ve hemen oturdum bilgisayarımın başına;

Evlerimiz kişiliklerimizi  yansıtır, ruhumuzda ne varsa evlerimizi de o şekilde dekore ederiz. Mobilyalarımızı, halılarımızı ona göre seçer ufak ayrıntılarda bile bunu yansıtırız. Mutfağımız da salonumuz da bizim yapımıza göredir. Eğer süslü bir yapımız varsa avizelerden biblolara kadar süslü bardaklardan yemek takımlarımıza kadar süslü şeyler alırız. Ancak daha sadeliği seven biriysek ona göre biraz daha özenli ama az öz ürünlerle donatırız evimizi.

Bazen de çok istememize rağmen evlerimizde büyük değişiklikler yapamadığımız zaman ufak ayrıntılar ile gene evimizde kendimize özgü bir dekorasyon oluşturmaya çalışırız. Ben böyle durumlarda evime ufak dokunuşlar yapıyorum. Son keşfim de beni yansıtan kanvas tablo ya da kabartmalı tablolar. Bomboş duvarlarda benim öne çıkan özelliklerimi yansıtan tablolarla evimi süslüyorum. Böylelikle hem daha huzurlu hem de daha çok benimsediğim evimde daha mutlu oluyorum.

Tabloda.com ile irtibata geçip kendi çekmiş olduğum fotoğrafı tablo haline getirebilir misiniz diye sormuştum ama bu kadar güzel olabileceğini düşünmemiştim.


Daha sonrasında #BloggerlarPaylasiyor1Yasinda etkinligimizde hediye edilen tablom da gerçekten çok güzeldi. Duvarımda görenler -Lerzan bu tam senlik  nereden aldın dediler :) Gerçekten bakar mısınız ? Bir tablo beni ancak bu kadar anlatabilir.


Sizlerin dekorasyon önerileri neler ?