29 Şubat 2016 Pazartesi

Ipana Perfection ile Gülüşünü Göster

Merhaba Kızlar,

Bembeyaz bir kış geçirdiğimiz şu günlerde dişlerimizin beyazlığından da ödün vermemeliyiz. Bildiğiniz üzere hepimiz gibi ben de dişlerimin beyazlığına ve kusursuzluğuna çok özen gösteriyorum. Çünkü beyaz dişlerimizin sergilendiği özgüveni yüksek bir gülüşün hayatımızda açamayacağı bir kapı yok. Sözü uzatmadan, yeni ürünlere olan ilgimi hepiniz biliyorsunuz. son günlerde marketlerde ve televizyon kanallarında sıklıkla denk geldiğim yeni bir diş beyazlatıcı ürünü denemek ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

Ipana Perfection isimli bu ürünü hemen reklamlarda gördüm diye almak yerine marka ile ilgili bir ön araştırma yapmak istedim. Öncelikle İpana ismi bir Türk markasını anımsatsa da PG (Procter and Gamble) tarafından üretilen ve Amerika’da Crest adıyla pazarlanan Amerika’nın en yaygın diş macunu markasının sadece isminin değiştirilmiş hali olduğunu öğrendim. Aynı zamanda dünyada ilk defa beyazlatıcı bantları üreten firmalarmış. Ürün ile ilgili araştırmalarıma devam ederken, İpana’nın Türkiye’de diş hekimleri tarafından en çok kullandığı ve desteklediği marka olduğunu da kulaktan duyma değil gerçek veriler üzerinden gördüm.Marka ile ilgili tatmin edici araştırmamdan sonra gelelim yeni ürünleri, White Perfection’a. Ürünün vaad ettikleri çok iddalı. İpana’nın en hızlı ve en güçlü beyazlatıcı diş macunu olduğunun belirtilmesinin yanında yeni geliştirilen teknolojisi ile diş minesine zarar vermeden 3 günde dış yüzeyindeki lekelerin tamamını temizlediği belirtiliyor. 3 gün gibi kısa bir sürede bu kadar hızlı bir etkinin olabileceğine başta pek imkan vermedim. Ancak markaya yaptığım araştırmadan sonra güvenim oluştuğu için alıp denemek istedim.

Açık konuşmak gerekirse ürünü kullanmaya başladıktan sonra çok şaşırdım. Çünkü ürün iddasını fazlasıyla yerine getiriyor. İlk kullanımımdan itibaren dişlerimin üzerinden lekeleri çıkardığını farkettim. Yalnızca bana öyle gelmediğinden emin olmak için aileme de sordum, onlar da beni desteklediler ve fark olduğunu söylediler.

Leke çıkarmasının yanında tadı da çok hoşuma gitti. Keskin bir nane ferahlığı veren tadı damağımdan, kokusu ise nefesimden uzun süre gitmedi açıkcası. Diş minesine hiç bir zarar vermemesi ise çok önemli bir özellik.

Ürün benden tam not alınca yan ürünlerinin de faydası olur diye düşündüm ve ağız bakım suyunu da aldım. Bu ürün de beni çok memnun etti. Oral-B  3D White Luxe ismiyle satılan bu ağız bakım suyu, diş macununun etkisini tamamlar seviyede. Bildiğiniz gibi diş fırçası ile her yere ulaşmak mümkün olmuyor, ancak ağız bakım suları diş fırçasının ulaşamadığı noktalara ulaşabiliyor.Alırken farketmemiştim sonradan ağız suyunu almak için gittiğimde farkettim. İpana markası ürününe fazlasıyla güveniyor olmalı ki memnun kalmamamız halinde paramızın 2 katını iade ediyor. Açıkcası ben çok memnun kaldığım için iade etmeyi düşünmüyorum ancak sadece deneme amaçlı satın almak isteyen arkadaşlar için çok iyi bir uygulama olmuş.

Sonuç olarak güvenilir bir markanın şaşırtıcı derecede etkili bu ürünlerini kullanmaya başladım ve sizlere de tavsiye etmek istedim. Bence mutlaka denenmesi gerekli bir ürün. Bembeyaz gülüşlü günleriniz olsun!

Ürünü satın almak isterseniz tıklayınız!Ağız bakımı ile ilgili detayları öğrenmek isterseniz www.agizbakimuzmani.com linki inceleyin derim.

#ipanaperfection  #gülüşünügöster

Sevgiler,

İçerik Kaynak: http://www.tugbatunckaya.com/
Video Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=RZ5ymuChrW0


Bir boomads advertorial içeriğidir.

27 Şubat 2016 Cumartesi

Tabloda.com ile evleriniz ve ofisleriniz daha da güzelleşecek

                                               Duvar Dekorasyonunda Tablo Zamanı

    Boş kalan duvarlar kapalı ortamlara her zaman için bir ağırlık vermiştir. Ortamı sıkıcı hale

getiren, bunaltan duvarlar her zaman için basık, cansız ve enerjisi düşük mekânları ortaya

çıkarır. Ortaya çıkan bu sıkıcılıktan kurtulmak için gerekli olan en önemli şey ise uygulanacak

olan kaliteli bir dekorasyon. Özellikle boş duvarların canlandırılması için yapılabilecek çok

farklı dekorasyon önerileri mevcut.

Bunların başında ise birbirinden özel tasarımları ve desenleri ile kaliteli tablo modelleri yer

alıyor. Baskıları canlı olan tablolar ortamın neşelenmesi için oldukça önemli bir ayrıntı

sunuyor. Özellikle son zamanlarda piyasa içerisinde adından sıkça söz ettiren kanvas tablo modelleri

girdiği ortama çok farklı ve özel bir hava kazandırıyor. Hayal ettiğiniz gibi bir dekorasyon

yapmak istiyorsanız sizde bu tabloları yaşam alanlarınızda, ofislerinizde, toplantı odalarınızda

rahatlıkla kullanabilirsiniz.Son yıllarda oldukça dikkate değer çalışmaların içerisinde yer aldığı dekorasyon modasına ait

olan kanvas tablo modelleri aynı zamanda kişiye özel olarak tasarlanıp üretilebiliyor. Hayal

ettiğiniz gibi bir duvar tasarımı ve dekorasyon için daha fazla geç kalmadan sizde kaliteli

ürünlerin içerisinden dilediğiniz tablo seçimlerini yapabilirsiniz.

                        Dekorasyonda Doğru Seçimler

Duvarların olmazsa olmazları içerisinde yer alan tablolar dekorasyonda en doğru ve isabetli

tercihleri sunuyor. Mobilyalarınıza, kullandığınız aksesuarlara özel olarak tasarlanan tablolar

içerisinden zevkinizi yansıtacak olan ürünü zorlanmadan bulabilirsiniz.

Farklı tablo modellerini bir arada incelemek ve geniş ürün yelpazesi içerisinden isabetli

seçimler yapabilmek için ihtiyacınız olan hemen her şey http://tabloda.com/ adresinde sizleri

bekliyor. Kaliteli ürünler, avantajlı fiyatlar kolay ve güvenilir ödeme koşulları ve çok daha

fazlası için bir tık yeter. Hayalinizdeki yaşam alanları için geç kalmadan sizde tablo

tercihlerinizi gerçekleştirin. Kaliteli ve güzel bir dekorasyon ile beklentilerinizi

karşılayabilirsiniz.24 Şubat 2016 Çarşamba

Topicrem les Essentiels Gentle Cleansing Water Face&eyes Makyaj Temizleme Suyu

              Topicrem les Essentiels Gentle Cleansing Water Face&eyes 

Merhaba
Bugün sizlere #LerzanKaradanli29Ekim sponsorlarımızdan Topicrem les Essentiels gentle cleansing water face&eyes hakkındaki fikirlerimi yazacağım.Öncelikle birçok cildiye uzmanı arkadaşım tavsiye etmişti bana ama neden se bir türlü almamıştım. Etkinlik vasıtasıyla hediye gelmesi çok iyi oldu yani.

İçeriğinde ;Özellikle tüm aile bireylerinin hassas cilt yapılarına göre formüle edilmiştir.Gliserin ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi ve makyajı temizlemeye yardımcıdır yazıyor. İçeriğinde paraben olmaması güven duymamdaki en büyük etken.

Ben günlük cilt bakımım da da  makyaj temizliğim de de kullandım; kullanmaya da devam ediyorum. Bir adet makyaj temizleme pamuğuna döküp yüzümü ve boynumu siliyorum. Gerçekten temizlediği gibi rahatlama da sağlıyor. Gözlerimi yakmıyor bunun için bile bu ürünü kullanmaya devam edebilirim. Ben ürünü beğendim .Ürün fiyatı 50-75 tl arasında değişiyor zira benim kullandığım 500ml lik fiyatı. Denemek isterseniz 200ml lik ambalajı da mevcut.


23 Şubat 2016 Salı

Sahte Cennet Sessiz Çığlık

Merhaba herkese
Bugün harika bir tiyatro gösterisi izledim ve sizlerle de paylaşmak istedim

Tiyatro oyununun ismi ''Sessiz Çığlık''
Madde bağımlılığını anlatan harika bir gösteriydi ,gerçekten çok etkilendim. Keşke çocuklarımı da götürseydim dediğim bir gösteri oldu.

Madde bağımlılığının nasıl başladığını biz ailelere neler düştüğünü neler yapmamız neler yapmamamız gerektiğini anlatan ibret dolu bir tiyatro oyunuydu. Dediğim gibi gerçekten çok etkileyiciydi oyuncular gerçekten çok başarılıydı.İki ayrı yaşamdan kesitler sundular oyuncular bizlere. Birinde bir ailenin çöküşünü izledik diğerinde ise çok başarılı bir çocuğun hayatının bir günde nasıl mahvolduğunu gördük.Hasan Özaşlamacı yazıp yönettiği oyunda gençleri uyuşturucudan korumaya yönelik çok önemli mesajlar biz ailelere minik minik aktarılıyor. Sadece gençler de değil tehlikede olan; hepimizin her an bu batağa çekilebileceğini anlatıyorlardı.Bir kereden bir şey olmaz diyerek başlayan ya da minik yalanlarla başlayan bağımlılığın kötü sonları anlatılıyor. Şehrinize böyle bir gösteri gelirse lütfen kaçırmayın hatta imkanınız var ise çocuklarınız ile birlikte gidin. Zira hiçbirimiz ya da hiçbir çocuk bu konuda güvende değil.

17 Şubat 2016 Çarşamba

LerzanKaradan Tavsiyeler Mustela Dermo Cleansing Şampuan


Mustela Dermo Cleansing Şampuan
Herkese Merhaba
Bugün sizlere Mustela Dermo Cleansing Şampuan dan bahsedeceğim.


Aylar önce e-bebek.com da indirimde iken bulup almıştım. Nasıl sa oğlum Erşat Mirza'yı yıkamak için şampuan alacaktım,  baktım paraben de içermiyor hemen aldım.

Kargodan geldiğinde ilk olarak kendim denemek istedim ki genelde böyle yaparım eğer bir şey olacaksa ya da alerji yapacaksa bana yapsın diye. Ellerimle köpürtüp yüzümü yıkadım. Kokusunu çok beğendim papatyayı andıran bir kokusu var. Yıkadıktan sonra nemlendiriyor yüzümü germiyor kaşındırmıyor. Cildim karma olduğu için cilt temizleyicilerle büyük sıkıntı yaşıyorum ya kurutuyorlar ya da yağlanma yapıyorlar. Birkaç denemeden sonra baktım cildimde gerilme olmuyor,pul pul dökülme yapmıyor Mirza'da da kullanmaya başladım. İlk başlarda diğer bebek şampuanlarında gözü yandığı için gözünü açmadı ama sonra ikna oldu gözünü yakmadığını görünce sevindi ve yeni şampuanını sevdi.
Mustela Dermo Cleansing Şampuan
Mustela Dermo Cleansing Şampuan

Mustela Dermo Cleansing Şampuan
Yüksek toleranslı ve hipoalerjenik formül dermatolojik ve pediatrik gözlem altında test edilmiş. Bu yüzden de içim rahat ederek kullandım.

Çocukluğumdan bu yana yaşadığım diğer sorunum gözlerimdeki alerjiler. Tedavisi olmadığı için sadece koruyucu önlemler alabiliyorum. Doktorlarım bebek şampuanı ile yıkamamı öneriyorlar ve bende yıkıyorum. Az evvel de dediğim gibi bazı bebek şampuanlarında göz yakmıyor demesine rağmen yakıyor iken mustela da bu sorunu yaşamadım. En uygun fiyata almak için tıklayabilirsiniz 

16 Şubat 2016 Salı

Sizin de Dikili Bir Fidanınız Olsun

Merhaba

Sizler de gelecek kuşaklara dikili bir ağaç bırakayım derseniz Tema vakfı ile Bosch Çevre Kulübü'nün ortak hazırladıkları projede yerinizi alın.

Sizler de katılmak isterseniz Bosch Çevre Kulubüne üye olun. Ayrıca http://www.bosch-cevrekulubu.com/ da çocuklarınız için güzel etkinliklerde var hem eğlensin hem öğrensinler.

11 Şubat 2016 Perşembe

Bu sene de bir iyilik yapın Sevgililer Gününde hediyenizi LÖSEV den alın

Merhaba
Gene bir 14 Şubat karmaşası yaşıyoruz
Kimi gereksiz buluyor kimi hediye arayışında kimi almamak için kapitalizmin oyunu diyor
Ne olursa olsun hediye almak ve vermek çok güzel
Sizler de 14 Şubat için sevdiklerinize hediye vermek istiyorsanız bence Lösev Dükkan 'a göz atın harika hediyeler bulabileceğiniz gibi lösemi ile savaşta bir tuğla da siz koymuş olursunuz
9 Şubat 2016 Salı

Transformal Nefes nedir nasıl uygulanır ?

Hepimiz elbette nefes alıp veriyoruz ama yeterince sağlıklı mı ?
Son günlerde duyduğum dahası nefes teknikleri ile mucizelere şahit olduğum Transformal nefesi araştırdım sizler için.
Öncelikle Pilates eğitmeni arkadaşımdan diyafram nefesinin nasıl alınacağını uygulamalı öğretmesini istedim denedim uğraştım yaptım :) evet alışkanlık haline henüz getiremedim ama en azından aklıma geldikçe uygulaya uygulaya normal hale getirmeye karar verdim.
 Strese,öfkeye,korkuya,tedirginliğe üzüntülere son verdiği söylenen en başta ciltte bile gözle görülür düzelmeler yaşatan bu teknik nedir ?Transformal Nefes; kişide fiziksel, zihinsel ve duygusal bütünlük sağlayan ve sistemde önemli düzeyde iyileşme gerçekleştiren ve kişinin ruhsal yapısını güçlendiren güçlü bir tekniktir.
Transformal Nefes sürecinin başlangıcında, nefes alma mekanizmasını açmamız gerekir. Solunum sistemi, alt karın bölgesinden başlar, solar pleksus sinir ağından geçer ve göğsün üstüne kadar gelir. Bu bölgeler birbirine bağlanırsa, insanın aldığı oksijen düzeyi en uygun (optimum) düzeye yükselir. Vücut iyileştirici etkiler alır ve zindelik artar. Kişinin enerjisi ve huzuru artar. Kapalı nefes alma modellerinde nefes alındığında, oksijen ve yaşam gücü bu bölgelerdeki hücrelere gider. Alt karın ve diyafram kaslarının kullanılması sayesinde, hazımsızlık ve sırt ağrısı gibi fiziksel şikayetler kısa sürede iyileşir.

"Nasıl nefes alıyorsak öyle yaşıyoruz". Herkes kendine özgü bir şekilde nefes alır. Bazı ortak nefes alma modelleri vardır, fakat bireylerin farklı durumlarda nefes alış şekilleri, parmak izi gibi benzersiz ve bireye özgüdür. Güçlü bir duygu hissettiğimizde kendimizi rahatsız hissedersek o an nefesimizi tutarız, böylece o duygudan kurtulmaya çalışırız. Bize kendimize hakim olmamız, susmamız vs. öğretilmiştir. Çoğu kişi kendini duygularına bırakmaz. Kulağa garip gelebilir, fakat karından nefes almak, tatsız duygulardan kurtulmayı sağlar, çünkü bu durumda hareket halindeki enerji tüm vücut ile birleşir, dışa vurulur ve vücuttan atılır. Nefesimizi tuttuğumuz zaman ise söz konusu enerji hücrelere gönderilerek bastırılır. Bunlar hastalığa ve diğer fiziksel şikayetlere yol açabilir. Yıllar boyu nefesimizi tuttuğumuz için bastırılmış olumsuz enerji birikmiş ve belirli bazı yerlere depolanmıştır. Sonuçta doğal nefes alma becerimizi kaybederiz, bu da doğal yaşamdaki yolun kaybedilmesi demektir. Nefes almak daha sevgi, neşe ve sağlık dolu bir hayatın kilit noktasıdır.

Bilinçaltı ile nefes alma modelleri arasındaki bu sinerjinin iyi tarafı, iki yönde çalışmasıdır. Nefes alma tarzımızı değiştirdiğimizde, düşünme ve hissetme tarzımızı da değiştirmiş oluruz ki bu da Transformal Nefes tekniğinin dünyaya sunduğu en büyük hediyelerden biridir. Daha çok nefes alırsak, hayattan da daha çok şey alırız. Kolay, hızlı ve rahat şekilde nefes verdiğimizde, geçmişte kalmış veya bizim için olumsuz bu unsurları dışarı atarız. Nefes alma modelinde ne kadar açık ve bağlantılı olursak, nefes alma da bize istediğimiz şeyleri o kadar çok verir.

Benim bu nefese ihtiyaç duyma sebebim uzun doğa yürüyüşlerinde çok fazla nefes nefese kaldığım içindi. Yorulmuyordum ancak bakıyordum nefesim yetmiyordu sanki. Böylelikle transformal nefes almayı araştırdım ve uygulamaya başladım. Benimle beraber birkaç arkadaşım daha başladıklarında bağırsak sistemlerinin bile düzene girdiğini söylediler ben henüz daha çok büyük etki göremedim çünkü sadece aklıma geldikçe diyaframdan nefes alıyorum onun dışında gene sık sık minik minik akciğer nefesi ile idare ediyorum. Aslında en güzeli çocuklara henüz büyümeden o şekilde alıştırmak çünkü bebekler bu donanım ile doğarlarmış. Yani yeni doğan bir bebek nefesi güçlü olduğu için ve diyaframı kullandığı için tek çığlığı ile sesini rahatlıkla duyurur. Bizler bir bebek kadar ağlayacak olsak sesimiz kısılır nefesimiz kesilir ancak bebeklerde bu tarz sıkıntılar olmaz çünkü onlar bu donanımla doğar. Akciğer ile nefes almayı ise sonradan öğrenirler işte bu yüzden imkanı olan aileler için en güzeli çocuklara henüz bebekken bu eğitimi vermek çünkü bu nefesi öğrenen çocuklarında gerek çocukluk gerekse ergenlik çağında sıkıntı ve stres konusunda minimum sıkıntı yaşadıkları tespit edilmiş
Unutmayalım ki, yaşam mucizesini mümkün kılan sadece nefestir. Doğru nefes tüm sıkıntıları belki sona erdiremez ama minimum zararla atlatmamızı sağlar.

8 Şubat 2016 Pazartesi

Watsons Güzellik ve Bakım Ödüllerinde oy verme zamanı

Watsons Güzellik ve bakım ödüllerinin ikincisi için oylamalar başladı.Yılın en iyi güzellik ve kişisel bakım ürünlerini sizlerin tercihleri belirleyecek. Şimdi yıl boyunca Watsons'tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi oylarınızla ödüllendirme zamanı!!!


Ben oyumu kullandım

Siz de oy kullanmak isterseniz tıklayın