Merhaba herkese
Milletçe sıkıntılı bir sınavdan geçtiğimiz bu dönemde yazı yazmak beni gerçekten  rahatlatıyor ve gelecek  ne kadar korkutursa korkutsun hayat devam ediyor. Güzel günleri düşünmek zorundayız.Sizlere bugün yeni keşfettiğim bir siteden bahsedeceğim. Daha önceki postlarımda da belirtmiştim alışverişlerimi genelde internet üzerinden yapıyorum. Hem daha rahat oluyor hem de araştırma imkanım oluyor.

Geçenlerde hamile bir arkadaşım için lierac jel ararken portakalrengi.com adlı siteyle tanıştım.
Sitede aradığım lierac jeli buldum hem de uygun fiyatla. Bu jel hamilelikte ve sonrasında kullanılıyor ve çatlakları azaltıyor. Yorumları çok güzel olunca arkadaşım için almak istedik .Sitede hemen hemen tüm Lierac Cilt Bakım Ürünleri var .


 Bunun dışında siteye göz attığımda özellikle güneş ürünleri ve leke serumlarını kullandığım Bioderma, Neostrata ve benim özellikle termal suyunu çantamdan eksik etmediğim La Roche Posey ürünleri var. Sitede ayrıca indirimli ürünler kısmı var ki ben genelde zorunlu ihtiyaçlarımı sipariş vermeden önce indirimli ürünlere de bir göz gezdiriyorum çünkü bazen kaçırılmayacak fırsatlar çıkabiliyor karşıma. Velhasıl ben bu siteyi çok sevdim zaten benimde alacaklarım vardı arkadaşımın Lierac Phytolastil Gel Tube siparişi ile benim La Roche Posay termal su siparişimizi birlikte verdik.3 Yorumlar

  1. La Roche Posay termal su ben de kullanıyorum özelikle yazın sıcaklarda ferahlık veriyor.

    YanıtlaSil
  2. Ben de Bioderma kullanıyorum,paylaşım için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  3. Bende son günlerde bu sitenin ismini çok duyar oldum. Hemen inceleyeceğim , teşekkürler

    YanıtlaSil