2 Ekim 2015 Cuma

LerzanKaradan Deneyimler Dr.Beckmann Ürünleri

Merhaba herkese
Bugünlerde güzel bir telaş içerisindeyim. Allah nasip ederse 29 Ekimde Kayseri'de bir etkinlik hazırlıyorum.11 Blogger ve sponsorlarımızın katılacağı bu etkinlik için çok heyecanlıyım ve günlerim bu yüzden biraz yoğun geçiyor. İnşallah #LerzanKaradanli29Ekim etkinliğimiz çok güzel geçer. Normalde dün yazmayı planladığım yazı da bugüne kaldı.

Uzun süredir renkli çamaşırları tek tek seçmek yerine renk koruyucu mendilleri kullanıyorum. Çünkü çocukluyum ve hem onların hem benim kıyafetlerimiz rengarenk ve bu renk koruyucu mendilleri keşfettiğimden beri bu ürünleri bulanlara dua ediyorum :)Dr.Beckmann renk koruyucu mendillerini ilk kez aldım daha önce farklı markalar kullanmıştım. Bu ürünleri ikili olarak Migros mağazasında indirimli bulunca denemek için aldım.

Kullanımı ;çamaşırlarımızı ve deterjanımızı makinaya koyduktan sonra renk koruyucu mendili de makinamıza yerleştirip çalıştırıyoruz. Yıkama işlemi bittiğinde renk koruyucu mendil fazla boyayı topluyor ve yıkama sonrası mendili çöpe atıyoruz.

Dr.Beckmann mendillerini yeni aldığım narçiçeği pantolonu diğer renklilerle ilk kez yıkarken makinaya koydum. Açıkcası korktum ama çok şükür gayet başarılıydı hiçbir kıyafet pembeleşmeden çıktı makinadan.

Dr.Beckmann fırçalı leke çıkarıcı doğal içerikli formül renkli çamaşırlar için uygun olduğu yazıyor. Yaka,manşet ve kurumuş yağ lekeleri üzerinde etkiliymiş.Uygulama sonrası çamaşırda havuç,biber gibi beta karoten lekeleri varsa çamaşırı gün ışığında bekletiniz. Ultraviyole ışınları lekeye etki ederek kalan izleri yok ediyormuş.Dr. Beckmann leke çıkarıcı ürünü oğlumun dizlerini leke yaptığı mavi pantolonunda denedim.


Leke üzerine fırçalı ağzıyla ürünümüzü sürdüm ve 10 dakika bekledim çamaşır makinesine koydum diğer çamaşırlarla birlikte yıkandı ve kurumasını bekledim .Çıktığında leke çıkmamıştı :(  demek ki leke çıkartıcı yeterli değil
Sonuç olarak renk koruyucu mendil başarılı ama leke çıkartıcı bence yetersiz