5 Haziran 2015 Cuma

LerzanKaradan Tavsiye Vichy İdeal Soleil SPF 50+Turuncu Kasa yı duymayanınız yoktur sanırım. Kozmetikten makyaj ürünlerine,deniz bakım ve güneş ürünlerinden besin takviyelerine kadar birçok konuda birçok ürünü uygun fiyatlar ile bulmanız mümkün.

       Ben alışveriş yaparken fiyatların uygunluğunu bildiğim için birçok ihtiyacımı aynı anda alıyorum. En çok kullandığım ürünler ise hem kendim hem de çocuklarım için kullandığım güneş koruma ve bakım ürünleri. Bu konuda da en çok tercih ettiğim ürün Vichy İdeal Soleil SPF50+ Güneş sütü. Hem kendime hem de çocuklara rahatlıkla kullanabildiğim bir ürün. Aslında çocuklar için çocuklara özel üretilmiş ürünler alıyorum ancak sadece yazın değil kışın da kullandığımız için biraz fazla tüketiyoruz ve bittiğinde de kendim için aldığım ürünü onlara da kullanabiliyorum.

Parfümsüz olduğu için kokusu rahatsız etmiyor. Hassas cilt tipine de uygun olduğu için alerji yapma riski yok. Bunun dışında yüksek koruma içerdiği için düzenli kullanıldığında lekelenme gibi çillenme gibi ihtimalleri en aza indiriyor. İçeriğindeki UVA ve UVB filtresi ile cildinizi güneş yanığı ve güneşe bağlı yaşlanma etkisinden kurtarıyor. Parabensiz ve hipoalerjeniktir. Nonkomedojenik özelliği sayesinde yatıştırıcı,güçlendirici be yenileyici VİCHY termal spa suyu ile de zenginleştirilmiştir. Boyutu da tam aile boyu olduğu için rahatlıkla ailecek kullanabilirsiniz.

Kullanımına gelince güneşe çıkmadan yada biz sokağa çıkmadan en az yarım saat öncesinde sürüyoruz. Yapışkan bir his bırakmadığı için normal zamanda da denizde iken de sorun olmuyor. Etkisinin kaybolmaması için terledikten sonra yada yüzdükten sonra ya da kurulandıktan sonra tekrar sürülmesi gerekiyor.

Vichy İdeal Soleil SPF 50+ 'yi TURUNCUKASA dan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz