17 Mayıs 2015 Pazar

LerzanKaradan Tavsiye Renk koruyucu mendiller İzi Wash

 Merhaba
Sizlere bugün benim uzun süredir kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum.
Dün arkadaşlarımla konuşurken bir arkadaşımın -Çamaşırı çalıştıracaktım ama aynı renkte olanlar birikmedi serzenişlerini duyunca ona izi wash dan bahsettim. Daha önce hiç duymamış ve anlattıklarıma inanamadı.

Öncelikle karışık renkteki çamaşırları aynı anda yıkamamı sağlayan izi wash sayesinde kesinlikle hem zamandan hem deterjandan ve elektrikten tasarruf ediyorum. Benim yıllardır kullandığım ve sanırım daha uzuuun yıllar kullanacağım bir ürün.

Çamaşırları makinaya koyduktan sonra eğer kot pantolon gibi boyama riski olan çamaşır varsa 2 adet mendili yoksa normal renklilerde 1 tane mendili  çamaşırın içerisine yerleştiriyorum. Benim makinem de eğer en son koyarsam mendili ,mendil kapakla camın arasına sıkışıyor o yüzden içerisine koyuyorum. Sonra makinamı çalıştırıyorum hepsi bu kadar. Çamaşır bittikten sonra da alıp çöpe atıyoruz ve şimdiye kadar hiç yanlış bir sonuçla karşılaşmadım.Hatta 1-2 kez çocukların beyaz gömleklerini ben görmeden renkli çamaşır dolu makine ye  koydukları halde gömlekler boyanmadan çıktı. Ben bu mendilleri anlattığım için başta annem ve kayınvalidem olmak üzere çok kişinin duasını aldım ve tabi ki bende üretenlere ve satanlara dua ediyorum .