10 Mayıs 2015 Pazar

LerzanKaradan Öneriler Dr.Murad ürünleri hakkında

Cildinizi Parlatan Marka: "Dr. Murad                   Hayatında mutlu ol, doğru markayı seç ve cildin parlasın!

Dr. Murad ürünlerinin ismini duymayan yoktur sanırım. Cilt bakımından korumasına göz kaleminden güneş koruma ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi var.

Ben Dr. Murad la hemen hemen aynı görüşleri paylaşıyorum çünkü o da '' Hayatından mutlu olan kişinin cildi parlar '' tezini savunuyor. Ben de hayatımda hep bunu savunurum mutlu olduğum sürece hastalıklar da dahil tüm kötü şeyler benden uzak durur. Dr Murad markası cilt bakım ürünlerini temizleme, onarım ve nemlendirme olarak üç ayrı bölüme ayırmıştır. Cildin yapısına uygun temizleme adımı sonrası cilt şikayetine yönelik onarıcı serumlar en son olarak da yine cildin yapısına uygun nemlendirici ürün kategorisi uygulanması tavsiye edilmektedir.

Benim kullanmak istediğim ürünler dr. Murad leke kremi grubu ki cildim hem hassas hem de çabuk lekeniyor.


Özellikle göz çevresi için bir mucizeye ihtiyacım var ve sanırım o da Dr.Murad Essential C Eye Cream SPF 15 C Vitaminli Göz Çevresi Bakım Kremi olacak. Diğer güzel ürünler arasında dr. Murad göz kalemi  ,dr. Murad nemlendirici  de var.
Ayrıca çok problemli ciltler için de özenli bakımlar sunan dr. Murad da çok çeşitli cilt tipleri için cilt bakım ürünleri de var.


Sizler de yaz gelmeden cilt bakım ürünlerinizi ve güneş ürünlerinizi ücretsiz kargo ve %10 indirim sunan Nar Ecza dan temin edebilirsiniz.