7 Mayıs 2015 Perşembe

LerzanKaradan Deneyimler Bioblas ürünleri

Merhaba Herkese iyi günler
Daha öncesinde Bioblas saç boyası ve şampuanını kullanmış ve deneyimlerimi sizinle paylaşmıştım okumak isterseniz tıklayın  

Bu günde bioblas saç dökülmesine karşı sıvı saç kremi ve bioblas saç dökülmesine karşı maske deneyimlerimi paylaşacağım.

Öncelikle

Bioblas saç dökülmesine karşı sıvı saç kreminden bahsedeceğim. Kokusu çok güzel . Saçlarımı hem şekillendiriyor hem bakımını yapıyor hem de yumuşatıyor. Uv filtreleri sayesinde saçları güneşin zararlı etkilerinden de koruyor. Boyalı saçlar için özel olması kullandığımız boyanın da daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.
Kullanım şekline gelirsek ; saçımızı yıkadıktan sonra havlu ile nemini aldıktan sonra Bioblas sıvı saç kremini saçımızın tamamına yeteri kadar uyguluyoruz. Durulama yapmıyoruz. Günlük olarak kullanabiliyoruz. Ben memnun  kaldım 

Diğer ürünümüz Bioblas saç dökülmelerine karşı maske.İçeriğinde bulunan keratin ve seramid ile saçlarımızın bakımını yapıyor. Saç renginin uzun süre yoğun ve kalıcı olmasını sağlıyor.
Kullanım şekli ise : Şampuan ile yıkadığımız saçlarımıza ıslakken tamamına uyguluyoruz ve iki dakika bekledikten sonra duruluyoruz. Ben vaktim varsa biraz daha uzun süre tutuyorum tam bir onarma sağlasın diye. Saçlarımda ilk kullanımda biraz yağlanma oldu ama o da sanırım uzun süredir saç kremi kullanmamış olmamdan kaynaklandı. Ben Bioblas saç dökülmelerine karşı maskeyi de sevdim ve sanırım ileriki zamanlarda da kullanırım tavsiye ederim.