16 Nisan 2015 Perşembe

LerzanKaradan deneyimler Oriflame Tender

Merhaba
havaların belirsizliği malum. Bugün ne giysem dertlerini yaşadığımız güneşin bir gözüküp bir el sallamadan kaçtığı bugünlerde benim en büyük sorunlarımdan birisi kuruyan dudaklarım oluyor. Maalesef ne yaparsam yapayım kuruyor ve çatlıyor. Çok çeşitli balm lar deniyorum. Bu sıralarda da Oriflame markası ürünü olan tenderi deniyorum. En son yaptıkları kampanya ile 4 lü olarak satın aldığım ürünlerin hepsini bir çantama attım lazım olduğunda çantamda hangisi varsa onu kullanıyorum.                                                    Benim favorim karamelli olanı çünkü kokusuna  bayılıyorum 


 Ürün sadece dudak için değil kollarda elde sertleşmiş derinin yumuşatılmasında kullanılıyor. Ayrıca yaralarda da etkili olduğunu söylüyorlar ama henüz ben denemedim yaralarımda.


hepsinin farklı bir kokusu var hepsi de kesinlikle güzel kokuyor. Vazelinimsi ama vazelin kadar yağlı ve sert bir yapıda değil. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. Benim tek sevmediğim özelliği ise içine parmağımı sokmak zorunda kalmak ve tırnağım kısa olmasına ragmen içerisine dolması :( keşke ruj formatında çevirerek çıkan tipini de yapsalar.

Sizler de ürün hakkında bilgi almak ve kataloga ulaşmak isterseniz  https://www.orikatalog.com/oriflame-tender-care/ ya da  https://www.orikatalog.com/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.