29 Mart 2015 Pazar

LerzanKaradan ürün deneyimi Colgate Optic White

Ben diş bakımından biraz şansızım. Diş yapım hem hassas hem de çabuk sararan cinsten ve zamanında da dişlerime iyi bakmadığım için çoğunu kaybettim :( Süt ve yoğurt yemeye de 30 unda başlayınca diş kayıpları kaçınılmaz oldu.
Bu yüzden çocuklarımın dişleri konusunda çok hassasım; benim yaşadığım sıkıntıları onlar yaşasın istemediğim için çok özenli davranıyorum. Sık sık macun değişikliği yapıyorum. Çocuklar için genellikle bitkisel olduğu söylenenleri kullandırmaya çalışıyorum. Kendim içinde genelde marka olarak güvendiğim hem macun hem de fırçalarını severek kullandığım Colgate tercih ediyorum.
Geçenlerde baktım Kayranın (büyük oğlum ) dişlerinde biraz sararma gördüm hemen dolapta daha önceden aldığım diş lekelerinde etkili Colgate Optic White uzattım.Evet dişlerine faydası oldu ancak ben diğer lekelerinden bıktım.
Hem kıyafetlerinde  hem de lavaboda mavi mavi puantiyeler oluşuyordu ve ben defalarca uyardım   en son baktım başedemedim
Kayraya başka bir macun verdim ve kendim kullanmaya başladım.


Kendim kullandığımda da gördüm ki bu macun sorunlu :)
Şöyle ki fotoğraflarda ne kadar gözüküyor bilmem macunun içinde minik partiküller var. Biraz sürdükten sonra en ufak sıçramada o macun içindeki partiküller her tarafa sıçrıyor sonrasında büyüyor ve leke yapıyor.
Lavaboya değdiğinde suyla asla gitmiyor cifle ya da çamaşır suyuyla çıkıyor. Hani dişini fırçalayınca su tutayım derseniz lavabolarınız şirinlere dönüşüyor :(
O yüzden ben bir daha mecbur kalmadıkça almama kararı aldım çünkü diş fırçalarken etraf masmavi oluyor.