2014 yılı boyunca Watsons’tan alıp severek kullandığın ürünleri şimdi ödüllendirme zamanı! Haydi favori ürünlerini oylamaya başla:

Severek kullandığımız birçok üründe şimdi en iyileri belirleme zamanı
haydi sen de kozmetiksiz olmaz diyorsan ve WATSONS lardan çıkmam diyorsan oylamaya katıl; katıl ki en iyileri birlikte belirleyelim


KATILIM KOŞULLARI

 1. http://odul.watsons.com.tr adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri oylaması 04.02.2015 – 04.03.2015 tarihleri arasında yapılacaktır.
 2. Kampanya süresi boyunca http://odul.watsons.com.tr adresine gelen ziyaretçiler kendilerine sağlanan giriş metodlarından birisini kullanıp 11 farklı kategoride favori ürünleri için oy kullanabileceklerdir. Oy kullanarak, formu dolduranlar arasından ofis çekilişiyle belirlenecek 300 kişi kategorilerin kazanan ürünleri içerisinden belirlenecek ürünlerden oluşan hediye seti kazanma şansına sahip olacaktır.
 3. Oylama için Watsons Card’ı ile giriş yaparak oyunu kullanarak formunu dolduranlar arasından ofis çekilişiyle belirlenecek 5 kişi ise ödül töreni gecesine çift kişilik davetiye kazanacaklardır. Davetiye sadece ödül törenine girişi kapsamakta ve bunun dışında kalan ulaşım vb. masraflar kazananlara aittir.
 4. Kullanıcıların oy kullanabilmesi için web sitesinde bulunan 3 giriş metodundan birisini kullanarak giriş yapmaları gerekmektedir. Her bilgisayardan en fazla 1 oy kullanılabilir ve 1 kullanıcı sadece bir giriş yöntemini kullanarak giriş yapabilir.
 5. Hediye kazananlar 19 Mart 2015 tarihinde http://odul.watsons.com.tr adresinde ilan edilecektir.
 6. Katılımların değerlendirilmesinde Watsons Türkiye'nin belirlediğini saatte kabul gören veriler esas alınacaktır.
 7. Kampanyaya katılarak hediye kazanan kullanıcıların formda belirttikleri bilgilerin doğru olması gerekmektedir.
 8. Katılımcıların bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenle hediyenin gönderilmemesi durumundan Watsons Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 9. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, hediye kazanamazlar. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 10. Watsons Türkiye, kampanya süresi boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkilleyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullnarak hile yaptığı veya uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediyelerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını sakı tutar. Ayrıca,Watsons Türkiye’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 11. Watsons Türkiye, önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 12. Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar hediye kazanamazlar.
 13. Bu kampanya MPİ’nin 03.02.2015 tarih ve 58259698-255.05.02-334-800 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
 14. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve Kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler.
 15. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile katılım şart ve koşullarını okumuş ve bu şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.
 16. Watsons çalışanları oylamaya katılamazlar.

1 Yorumlar

 1. Sizi takibe aldım. Eğer siz de hala beni izlemiyorsanız beklerim.
  http://ciziyorumdikiyorum.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil