27 Şubat 2015 Cuma

Lerzankaradan ve Hc Hair Care birlikteliği ile 3 kişiye HC Hair Care ürünleri

Hc Hair Care ürünlerini duymayan kalmadı sanırım
Daha öncesinde de hem kampanyalarımız olmuş hem de deneyimlerimi paylaşmıştım sizlerle okumak isterseniz tıklamanız yeterli


Şimdi ise  yeni çıkmış ürünümüz olan HC Tria yı  hem tanıtmak hem de kadınlar gününde şanslı 3 kişiyi mutlu etmek adına bir kampanya başlattık.
HC Tria

Sıvılaştırılmış Keratin Destekli Kolay Tarama Spreyi

HC Tria Sıvı Saç Kremi, saçın yıpranmış yüzeyindeki çatlakları doldurur ve elektriklenmeyi önleyerek kolay taranmasını sağlar. Saç yapısındaki ile özdeş bileşenleri içeren formülü, saçın hasar görmüş kısımlarını onarır ve anında etki ile daha parlak ve sağlıklı bir saç görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım şekli Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Her yıkamadan sonra hafif nemli veya kuru saçın tamamına uygulayın. Günlük kullanıma uygundur. Durulanmaz.


Bir kişinin Şampuan bir kişinin Hc Tria bir kişinin de Hc Ovex  kazanacağı kampanyamızda yapılması gerekenler
sayfamın sağ kısmından bu siteye katıl kısmından katılıp kaçıncı izleyici olduğunuzu yazmak  Firmamızın facebook sayfasını beğenip takip etmek ve kampanyamızı sosyal paylaşımsitelerinden(facebook,twiter,instagram)paylaşmak .Son olarak yorum kısmına paylaşım linkleriyle beraber mail adreslerinizi yazarsanız kazandığınızda size ulaşmam kolay olur.
Kampanyamız 27.02.2015-8.3.2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kargo değerli firmamıza aittir
Herkese bol şans diliyorum