21 Kasım 2014 Cuma

Lerzankaradan ve Bioderma işbirliği ile 3 kişiye hediye

Bioderma ürünlerini kullanmayan kalmamıştır sanırım. Ayak bakımından  gıda takviyelerine, vücut bakım ürünlerinden terleme sorunlarına kadar birçok alanda ürünleri olan Pharma Sağlık ürünlerini en çok güneş bakım ürünleriyle tanıyoruz sanırım.Öncelikle Firmamızı tanıyalım

HAKKIMIZDA

2007'de Eczacılar tarafından kurulmuş olan firmamız aynı yıllarda sanal ortamda da hizmet vermeye başlamıştır.  2007 yılından beri online satış yapan sitemiz birçok aileye güvenle ve huzurla sağlık ve güzellik ürünlerini ulaştırarak tanınır ve hizmetleri takdir edilir bir kurum olmayı başarmıştır. Sitemiz, tamamı resmi bayisi olduğumuz, yüzde yüz orijinal ve güvenilir, doğal sağlık ve güzellik ürünlerinin tanıtıldığı ve uygun fiyatlarla satışa sunulduğu internet sitesidir.

Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilerinin memnuniyeti ile mutlu olmakta ve onlara en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaktadır.
          
Sitemizde en son sistem teknolojik altyapıyla müşterilerin güvenli alışveriş yapmaları sağlanmaktadır.
Amerika’nın ve Avrupa’nın en saygın saç ve cilt bakım markalarının resmi bayiliğini yapan firmamız alanında en yetkin kişilerden eğitim görmüş, profesyonelleşmiş, etkili bir iletişimi benimsemiş, her zaman yeniliklere açık çalışanlardan oluşmaktadır.

Sitemizde birçok temel kategoride dermokozmetik ürünlere, gıda takviyelerine, anne bebek sağlığı ürünleri gibi insan hayatına konfor ve estetik sağlayan sağlık markalarına yer vermekteyiz.
Benim favorim kuru nemsiz ciltler için nemlendirici ve onarıcı etkiye sahip Bioderma Hydrabio Serisi...Firmamızdan kazanan 3 kişiye 500 Bioderma Sensibio H2O hediye(incelemek için linke tıklayabilirsiniz)

Gelelim bu güzel ürünleri kazanmak için yapılması gerekenlere
Öncelikle facebook sayfamızın ve blogumun izlenmesi ve sayı olarak belirtilmesi
Sonrasında Firmamızın facebook sayfasını beğenmek
Firmamızın internet sitesindeki beğendiğiniz bir ürünü facebook da paylaşmak.
Son olarak ta kampanyamızı sosyal medya hesaplarınızda duyurup linklerini paylaşmak
Kampanya süremiz 15 gün olup kargo değerli firmamıza aittir
(21.11.2014-5.12.2014)