31 Mayıs 2014 Cumartesi

Lerzankaradan ve Hc Hair care birlikteliği ile iki kişiye hediye

Daha önce kullandığım ve sizlere de tavsiye ettiğim ürünleri deneme şansı ayağınıza geldi :)eğer deneyimlerimi okumak isterseniz tıklayın

Hc Hair Care nedir?Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen son derece kaliteli sağlıklı ve zengin bitkisel içerikli saç bakım ürünleridir.


TAM GÜVENİLİR BİR ŞAMPUAN: HC Shampoo

HC ürünleri formülizasyon aşamasında, tüm içeriğini insan sağlığına etkileri çerçevesinde değerlendirir. Bitkisel içeriği sayesinde ucuz kimyasallar gibi saçlarınıza ve size zarar vermez. İtalyanın lider kimya laboratuvarı CHELAB, HC Shampoo üzerinde yaptığı, uzun süren güvenilirlik testleri sonucu açıkladığı raporda, HC Shampoo içeriğinin tam güvenilir olduğunu ve insan sağlığına zarar veren ya da risk düzeyi yüksek hiçbir kimyasalı barındırmadığını onaylamıştır. HC Shampoo'nun, özellikle saç dökülmesi başta olmak üzere, saç sorunları üzerindeki başarısını sağlayan temel prensiplerinden birisi, "tam güvenilir ve sağlıklı" oluşudur.

Bugün, kendi sağlığınız için iyi bir şey yapın ve geleceğinizi, market raflarında görmeye alıştığınız ucuz kimyasallarla dolu kanserojen ürünlere teslim etmeyin. HC ile, güvenilirliğinden emin olduğunuz gerçek, profesyonel bir saç bakım ürünü kullanmaya hemen başlamak için tıklayınHC Doping 
 
Dökülme ve Yıpranma Karşıtı Yoğun Saç Bakım Serumu

Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın... Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz... Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak.

HC Doping, saça ve saç köklerine doğrudan nüfuz eder, saçın daha iyi beslenerek canlanmasını sağlar, yeni saç oluşumunu tetikler. Dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping, bir aylık kullanım için yeterli 100 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.


 
Hc hair care diğer ürünlerini incelemek için www.sacbakim.com a bekleriz


Gelelim Kampanyamıza
kazanan
1 kişiye saç tipine uygun dilediği HC Şampuan
1 kişiye HC Doping veriyoruz.Şartlarımıza gelince  
Öncelikle sayfamın sağ tarafında bu siteye katıl bölümünden izlemeye almanız ve sayısını yoruma yazmanız
Sonrasında firmamızın facebook sayfasını beğenmeniz ve bir ürünü paylaşmanız ve linkini yazmanız
Firmamızın internet sitesini ziyaret edip beğendiğiniz bir ürünün linkini sosyal ağlarda paylaşmanız ve linklerinizi yorum olarak yazmanız gerekmektedir. Ayrıca yorumlarda mail adresiniz yazmanızı isteyeceğim ki kazandığınızda size ulaşabileyim.
Herkese bol şans diliyorum
Kargo değerli firmamıza aittir. Kampanyamız 1.6.2014-10.6.2014 tarihleri arasında olacaktır.