31 Mayıs 2014 Cumartesi

Lerzankaradan ve Hc Hair care birlikteliği ile iki kişiye hediye

Daha önce kullandığım ve sizlere de tavsiye ettiğim ürünleri deneme şansı ayağınıza geldi :)eğer deneyimlerimi okumak isterseniz tıklayın

Hc Hair Care nedir?Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen son derece kaliteli sağlıklı ve zengin bitkisel içerikli saç bakım ürünleridir.


TAM GÜVENİLİR BİR ŞAMPUAN: HC Shampoo

HC ürünleri formülizasyon aşamasında, tüm içeriğini insan sağlığına etkileri çerçevesinde değerlendirir. Bitkisel içeriği sayesinde ucuz kimyasallar gibi saçlarınıza ve size zarar vermez. İtalyanın lider kimya laboratuvarı CHELAB, HC Shampoo üzerinde yaptığı, uzun süren güvenilirlik testleri sonucu açıkladığı raporda, HC Shampoo içeriğinin tam güvenilir olduğunu ve insan sağlığına zarar veren ya da risk düzeyi yüksek hiçbir kimyasalı barındırmadığını onaylamıştır. HC Shampoo'nun, özellikle saç dökülmesi başta olmak üzere, saç sorunları üzerindeki başarısını sağlayan temel prensiplerinden birisi, "tam güvenilir ve sağlıklı" oluşudur.

Bugün, kendi sağlığınız için iyi bir şey yapın ve geleceğinizi, market raflarında görmeye alıştığınız ucuz kimyasallarla dolu kanserojen ürünlere teslim etmeyin. HC ile, güvenilirliğinden emin olduğunuz gerçek, profesyonel bir saç bakım ürünü kullanmaya hemen başlamak için tıklayınHC Doping 
 
Dökülme ve Yıpranma Karşıtı Yoğun Saç Bakım Serumu

Saç dökülmesi ile mücadele bazen zorlu bir maratona dönüşebilir. Bu maratona HC Doping ile bir adım önde başlayın... Bitiş çizgisine geldiğinizde saçlarınızdaki değişimi ve ne kadar güçlendiğini hissedeceksiniz... Üstelik hergün sadece 2 dakikanızı ayırarak.

HC Doping, saça ve saç köklerine doğrudan nüfuz eder, saçın daha iyi beslenerek canlanmasını sağlar, yeni saç oluşumunu tetikler. Dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek için uygundur.

HC Doping, bir aylık kullanım için yeterli 100 ml'lik orijinal ambalajında sunulmaktadır.


 
Hc hair care diğer ürünlerini incelemek için www.sacbakim.com a bekleriz


Gelelim Kampanyamıza
kazanan
1 kişiye saç tipine uygun dilediği HC Şampuan
1 kişiye HC Doping veriyoruz.Şartlarımıza gelince  
Öncelikle sayfamın sağ tarafında bu siteye katıl bölümünden izlemeye almanız ve sayısını yoruma yazmanız
Sonrasında firmamızın facebook sayfasını beğenmeniz ve bir ürünü paylaşmanız ve linkini yazmanız
Firmamızın internet sitesini ziyaret edip beğendiğiniz bir ürünün linkini sosyal ağlarda paylaşmanız ve linklerinizi yorum olarak yazmanız gerekmektedir. Ayrıca yorumlarda mail adresiniz yazmanızı isteyeceğim ki kazandığınızda size ulaşabileyim.
Herkese bol şans diliyorum
Kargo değerli firmamıza aittir. Kampanyamız 1.6.2014-10.6.2014 tarihleri arasında olacaktır. 

 


27 Mayıs 2014 Salı

Hc Hair Care Ürünleri deneyimlerim

Bir süredir saç dökülmesi ve yıpranmış saç problemim vardı ve Asena hanım sayesinde Hc Hair Care ürünleri ile tanıştım. Çok ta iyi etmişim şimdi size memnuniyetimi yazacağım

Öncelikle şampuanımdan bahsedeyim Hc Hair Care Volume Shampoo
Açıkcası ilk hafta kullanımımda biraz zorlandım. Gerçi Asena hanım bana gereken açıklamaları yapmıştı ama gene de acemilik yaşadım :). Bir kere bitkisel olduğu için alışık olduğumuz kadar köpürmüyor ve biz alışmışız foşur foşur köpürtmeye sanki köpürmezse temiz olmazmış saçlarımız gibi köpürene kadar uğraşırız ya işte ilk hafta ben bunu bilgim olmasına ragmen biraz yoğun yaşadım ancak ikinci hafta alıştık saçlarımda bende :) Sonrasında ilk hafta biraz saçlarımda matlık yaşadım ama bununda sebebinin saçlarımda boya olması ve benim krem kullanmamam olduğunu düşündüm ki sonrasında düşündüğüm gibi oldu ve saçlarım ikinci hafta tekrar alıştığım parlaklığa kavuştular.

Bazı arkadaşlarım bitkisel şampuanlar kullanıyorlar ve ben onların şampuan kokusunu uzaktan bile alabiliyordum ve bundan rahatsız oluyordum. Çünkü yakın arkadaşlarım çok iyi bilir aldığım her ürünün önce kokusuna bakarım kokular benim için çok önemlidir. Çok şükür Hc Hair care şampuanımın kokusu gerçekten çok güzel ve ben çok severek kullandım, kullanıyorum.
Şampuanımı kullandığım ilk ay etkisini görmüş olmam da bu ürünün gerçekten bir mucize oluşunun kanıtıdır. Sanırım artık kolay kolay vazgeçmem ve herkese de tavsiye ederim.Saçlarım dökülmesini fazlasıyla azalttı ve gözle görülür bir canlanma yaşadım, yaşıyorum.Açıkcası bu kadarını beklemiyordum beklentilerimin ötesinde bir ürün Hc Hair Care Şampuan

İkinci kullandığım ürünüm Hc Complex saç problemlerine karşı bitkisel bakım kompleksi

Bu ürünümü kullanmadan önce de sağolsun Asena hanım bana nasıl kullanacağım konusunda gerekli açıklamayı yaptı ve bende aynen onun tavsiye ettiği şekilde kullandım. Hc hair complexi ilk iki kullanımımda bone yerine sıcak havlu ile bekleterek yaptım. İlk kullanımımda biraz fazla kullanmış olacağım ki saçımdan arıtmam zor oldu ve beni 7/24 dinleyen sağolsun değerli Asena hanım sayesinde ikinci seferde aynı hatayı yapmadım. Saçlarım ilk kullanımımda yumuşaklığı ile fark edildi. İkinci kullanımdan sonra da ağırlaşmadan dolgunluk hissini yaşamaya başladım. Birinci ayın sonunda ise ciddi ciddi dökülmemde gözle görülür bir azaltmaya şahit oldum ve  Hc Complex de yanımdan ayırmayacağım kozmetiklerim arasında yerini çoktan aldı. Bu muhteşem ürünlerle tanışmama vesile olan başta Asena hanım olmak üzere tüm http://www.sacbakim.com/ sitesi sahiplerine teşekkürlerimi sunuyorum.


10 Mayıs 2014 Cumartesi

annenizi anneler gününde King ile taçlandırın

anneler günü geldi çattı hepimizde annemize bu sene ne alsak heyecanı da başladı
Benim ev halkı bana ne aldı bilemiyorum ama istediğim ürünhttp://www.king.com.tr/mafia/urun/887 linkinden ulaşabileceğiniz Mafia dik süpürge hem el süpürgesi hemde dik süpürge olarak kullanılabilen mükemmel olduğunu düşündüğüm bir ürün
Ürün olarak çok güzel aletler var ben seçim yapamadım ama favorilerimi yayınlıyorum resimlere tıkladığınızda ürünlere ulaşabilirsiniz

Çok şık bir çay makinası

http://www.king.com.tr/lea/urun/1022


http://www.king.com.tr/thunderbird/urun/978
melek annelerimizin anneler günü kutlu olsun


http://www.king.com.tr/lotus/urun/1034
King ürünleri 4 yıl garantili bu da çok büyük bir artısı

http://www.king.com.tr/epilasyon-cihazlari/c/88


5 Mayıs 2014 Pazartesi

adım adım Lösemi ile mücadele

Mersin'de, AKUT ekip lideri 42 yaşındaki Hakan Topal, lösemi hastaları ve ailelerinin sorunlarına dikkat çekmek için 'Adım Adım Lösemiyle Mücadele' sloganı ile Ankara'ya yürüyor.Yaklaşık 3 yıl önce oğlu 7 yaşındaki Mehmet Batuhan Topal'ı lösemi sonucu kaybeden sanayi dalgıcı Hakan Topal, bu hastalıkla mücadele eden çocukların ve ailelerinin sorunlarına dikkati çekmek için 'Adım Adım Lösemiyle Mücadele' projesini başlattı. Hazırlıklarını yapan Topal, merkez Toroslar İlçesi'nde Yumuktepe Antik Kenti yakınlarında bulunan AKUT binası önünden hareket etti. Hakan Topal'ı 12 gün sürecek Ankara yolculuğuna Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz, ilçe belediye başkanları,AKUT gönüllüleri ile eşi Tuğba Topal, kızları Buse ve Doğa Topal uğurladı. Hakan Topal, tek amacının hastalığı yaşayan çocuklar ve ailelerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekmek olduğunu belirterek, şöyle dedi:


"Lösemi hastalığı ile pençeleşen çocuklarımızın ve ailelerinin sorunlarını dile getirmek, onların yaralarına parmak basmak, mümkünse bir hayat kurtarmak Mersin'den Ankara'ya 12 günlük bir yolculuğa çıkıyorum. Yolculuğun uzun olması, yaya gitmemdeki en büyük etkin, çocuklarımızın çektiği en büyük sıkıntıları ve acıyı onlarla birlikte yaşadığımızı anlatmak ve sorunlarını olduğu kadar uzun bir süreçte dile getirmektir. Çünkü ben lösemi hastalığından yaklaşık 3 yıl önce oğlumu bu hastalıktan kaybettim. Olayları birebir yaşadığım için bu acıları tüm halkımızla paylaşıp sorunları gidermeye çalışmak istiyorum."


Eşi Hakan Topal'ı yolcu eden Tuğba Topal ise, bu gün hastalıkla pençeleşen çocukların ve ailelerinin durumunu çok iyi bildiklerini anlattı. Topal, "Uzun bir yol. Çocuklarımız için eşimin her şeyin en iyisini yapacağını biliyorum. Zamanında yaptık. Geçirdiğimiz çok zor günleri hiç unutmadık. Şu anda o günleri yaşayan o kadar çok kişi var ki, onlar için yürüyecek. O çocuklar, orada eşimi bekliyor" diye konuştu.


Konuşmaların ardından yola çıkan Hakan Topal'a arkadaşları kent çıkışına kadar eşlik etti.

Sizde Hakan Topal a manevi destek vermek isterseniz bugün saat 6 sıralarında Çiftehan da olacaktır.Oradan da Ankara'ya geçecek olan Hakan beye Allah kolaylıklar versin diyorum

1 Mayıs 2014 Perşembe

Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun

REGAİP KANDİLİ NEDİR?

Sevgili Peygamber Efendimiz’in (sallallâhü aleyhi ve sellem) Allah’ın bazı çok özel fiilî tecellilerine mazhar olduğu, nuranî lutf u ihsanlara, semavî mevhibelere eriştiği bir gecedir Reğâib kandili. Hicrî takvime göre, yedinci ay olan Receb-i şerifin ilk Cuma gecesine tevafuk etmektedir. Yani Perşembeyi Cumaya bağlayan gece kandil gecesi olmaktadır. Receb’in ilk Cuma gecesi, beş derece katmerli bir mübarekiyete sahiptir.

Her kandil gibi bir arınma, aklanma, paklanma, yunup yıkanma fırsatı. İbadet, dua ve istiğfar zamanı. Ahirete yatırım vakti. Mü’minler için bir fuar, bir panayır, bir çarşı; her türlü sevap ticaretinin yapıldığı bir pazar yeri. Bir kalemin ifadesiyle: “Ölmüş ve çatlamış olan bir toprak için su ne ise, ölmüş ve çatlak kalbler için de bu gecenin ehemmiyeti odur.”REGAİB KANDİLİNİ NASIL GEÇİRMELİYİZ?

1. Kur'an-ı Kerim okuyarak,
2. Peygamberimiz ( a.s.m)'ın mübarek duası olan Cevşen-ül Kebiri okuyarak,
3. Aile bireyleriyle birlikte günün mana ve ehemmiyeti hakkında sohbet ederek,
4. Allah rızası için namaz kılarak,
5. Hayatımızın geçmiş günleri ve yılları hakkında muhasebe yaparak,
6. Günahlarımızın bağışlanması için Allah'tan af dileyerek,
7. Sevgili Peygamberimize bol bol salât ve selâm okuyarak,
8. Dünya ve ahirete ait dileklerimiz için dua ederek,
9. Hastaları, yaşlıları ziyaret ederek; yoksulları, öksüz ve yetimleri sevindirerek,
10. Eş, dost ve yakınlarımızla tebrikleşerek,
11. Dargın ve küskünleri barıştırarak, değerlendirebiliriz.

 Şu beş gecede yapılan duâ geri çevrilmez. Regaib gecesi, Şabanın 15. gecesi, Cuma, Ramazan bayramı ve Kurban bayramı gecesi.)