21 Mayıs 2013 Salı

Lerzankaradan ve Ucuzigo.com’dan 2 Kişiye Süpriz HediyelerBugün sizlere bir kampanya sunacağız Ucuzigo.com’dan siz değerli ziyaretçilerimize 2 muhteşem hediye vermek istiyoruz. Kampanya sponsorumuz Ucuzigo.com öncelikle isterseniz sitemizi tanıyalım.


Ucuzigo.com siz müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için uğraşan kaliteli ve ucuz ürünleri ayağınıza kadar getiren bir öncü alışveriş sitelerindendir. Sitemizde bulunan binlerce ürün ve ucuz alışveriş yapma olanağı  ile sitemiz size alışveriş yapmanın keyfini çıkarmayı olanak sunar.
Peki Ucuzigo.Com Sitemiz Güvenli midir?
Sitemizde ister kredi kartı ile ister diğer ödeme seçenekleri ile alışveriş yapmak tamamen güvenlidir. Neden mi? Çünkü sitemizde  kredi kartı ödemelerini güvenli bir şekilde yapabilmeniz için 128 bit SSL ve çalıntı kredi kartı numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında  %100 güvenlik sağlanmıştır.
 Havale ödemeleriniz takip edilir havaleniz gelir gelmez ürününüz onaylanır ve işleme alınır. İsterseniz kapıda ödeme seçeneğini kullanabilir ardından ürün kapınıza kadar geldiğinde sipariş vermiş olduğunuz ürünün parasını kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz. 


Şimdi sizler için seçtiğimiz hediyelerden bahsedelim..
1 Kişiye Sihirli Elektronik Mumlar (El Çırp Yansın)incelemek için resme tıklayabilirsiniz1 Kişiye Led Işıklı Aynalı Kare Masa Saati

Şartlarımıza gelince öncelikle blogumun izleyicisi olmanız ve sayıyı yazmanız;
-Ucuzigo.com sitemize üye olarak üye kullanıcı adınızı bu postun altına yorumunuzla beraber bırakmanız gerekiyor. 
-Ucuzigo.com Facebook sayfamızı beğenmek ve paylaşmak.

-Kampanyamızı sosyal ağlarda paylaşmak (facebook,twitter,blog vs) ve paylaşım linklerini yorum olarak bırakmanız gerekmektedir
Bu şartlarımızı tamamlayanlar arasından şanslı 2 kişi görseldeki hediyelerimizden birinin sahibi olacaktır.Kampanyamız 1 ay sürecek olup kargo değerli firmamıza aittir(22.05.2013-21.06.2013)