Merhaba herkese

Sizlere tanitacağim firma kalite ve şıklığa önem veren tshirtdukkani.com isimli firma. Firmanın kurucusu İde hanım firmayı kurarken kendi sağlık ve şıklığına verdiği önemi tüm insanların hakettiğini düşünerek yola çıktı ve ortaya harika bir firma ve yaptığı mükemmel işler çıktı. Bu süreçte yanında olduğum için ne kadar başarılı işlere imza attığını bizzat gördüm ve takdir ettim.
Dilerseniz firmamızı tanıyalım


www.tshirtdukkani.com, çocuklarınız ve sizler  için en kaliteli penyeyle %100 pamuklu giysiler üreten, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bir Türk firmasıdır.

Tshirtdukkani.com  hem size hem de çocuğunuza en özel giysi alternatiflerini sunar.
Ürünlerimize sizin belirleyeceğiniz bir yazı ya da sitemizde sunduğumuz diğer özel baskılarımızdan basılabilir. Seçtiğiniz yazı, çocuğunuzun ismi, düşündüğünüz güzel bir sözcük ya da  esprili bir yazı olabilir. Birçok yazı karakteri ve renk arasından  zevkinize uygun seçimleri yapabilir; hem kendiniz hem de sevdikleriniz icin benzersiz bir hediye yaratabilirsiniz.

Tshirtdukkani kuruldugundan bu yana sizin gibi özel binlerce kişinin hayatını renklendirdi ve renklendirmeye de devam edecektir.

Ben bu kaliteyi bizzat tercih ettiğim için sizlerinde bilgisi olsun istedim İdeciğimin benim için hazırladığı supermom Lerzan tshirtimle


Anneler gününün yaklaştığı şu günlerde özellikle bu şıklık ve kaliteyi annenize hediye etmek isterseniz sizde www.tshirtdukkani.com a ugramanız gerekiyor.Beğendiğiniz bir renk model ve baskı mutlaka olacaktır. Dilerseniz sizin istediğiniz yazı ya da resimlerde de baskı yapılmaktadır.


 The Artkid Tekstil Kalemleri, %100 Yıkama Garantili
* Dünya sağlık ve oyuncak standartlarına uygun, CE ve EN 71 onaylı
* %100 Türk pamuğundan penye tshirt
* Yapışkanlı boyama kartonu
* Silikonlu ütüleme kağıdı
* Özel formüllü The Artkid 8 renk tekstil boyama kalemi
* Glitter ( Sim ) Tüpü

0 Yorumlar