4 Eylül 2012 Salı

Bambu Sağlık Güzellik Niğde den iki kişiye ikişer hediye

Niğde Bambu Sağlık Güzellik merkezi yöneticisi Zeynep hanım sizleri bambu ürünleri ile tanıştırmak için yepyeni bir kampanya ile aramızda; isterseniz önce Bambu firmasını tanıyalım

Şirketimiz cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi konusundaki 14 yıllık birikim ve tecrübesini 2011 yılının başında Bambu A.Ş. çatısı altında bizzat sahaya inerek, hizmetini nihai tüketicilere ulaştırmak üzere; ürün, şirket ve sisteme inanan insanların önderliğinde yola çıktı.
Şirketimiz üyelerine mevcut örneklerinden daha iyi fırsat ve haklar sunmayı hedefleyen, yalnızca ekonomik kazanç değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da elde etmelerini hedefleyen bir yapı oluşturdu. Ürün yelpazemizde kişisel bakım, güzellik, sağlık ve temizlik ürünlerine ağırlık verilirken, grup kurup liderlik yapmak isteyenlere ise maksimum kazanç ve kazanılmış hakların adaletli dağıtımı için de taahhütlerimiz kurumsal şirket ilkeleri ile kurallaştırılmıştır.
Ekonomik refah, sağlıklı ve mutlu bir gelecek elde etmek isteyenler üye olabilir, atıl duran çevre ve ilişkilerini ekonomik kazanca dönüştürebilir, kendisiyle beraber çevresine de sağlık ve ekonomik kazanç sağlayabilirler.

gelelim ürünlere; ben birçok ürününü severek kullanıyorum; özellikle sizlerle kullandığım ve memnun kaldığım ürünlerini paylaşacağımhediyelerimize gelirsek iki kişiye ikişer hediyemiz var;birer kokusunu kendilerinin seçecekleri el kremi ve birer de ultra etkili beyazlatıcı hediyemiz olacaktır.kampanya şartlarımıza gelince
öncelikle blogumun izleyicisi olmak(sayı belirtirseniz sevinirim)
sonrasında facebook grubumuza katılmanız
sonrasında firmamızın facebook sayfasına katılmanız ve o sayfada yayınlanan iki ürünü kendi facebook sayfalarınızda paylaşmanız(kontrol edebilmem için duvarlarınız açık olması gerekmektedir)
ayrıca firma hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz linke tıklayıp seminerlere katılmanız
son olarakta kampanya linkimizi facebook blog ve twiterda paylaşmanız ve linkleri yorum olarak paylaşmanız gerekmektedir.Mail adreslerinizi de yazarsanız kazandığınızda size ulaşmam kolay olacaktır.Herkese bol şans diliyorum.Kampanyamız 15 gün sürecek olup kargo degerli firmamıza aittir.(5.9.2012-21.9.2012)