18 Temmuz 2012 Çarşamba

Bambu Ebru Duran dan Ramazana özel kaçırılmayacak bir kampanya

Bambu ürünleriyle tanıştığımdan beri ben çok memnunum.Bambu Ebru Duran hanım da istiyor ki bu güzelliği herkes yaşasın ve bu yüzden yeniden kampanya başlatıyoruz;iki kişiye ikişer hediye hemde en çok tercih edilen ürünler olan atkestanesi balsamı ve istediği kokuda duş jeli hediyelerimiz

Öncelikle firmamızı kısaca tanıyalım;

Şirketimiz cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi konusundaki 14 yıllık birikim ve tecrübesini 2011 yılının başında Bambu A.Ş. çatısı altında bizzat sahaya inerek, hizmetini nihai tüketicilere ulaştırmak üzere; ürün, şirket ve sisteme inanan insanların önderliğinde yola çıktı.
Şirketimiz üyelerine mevcut örneklerinden daha iyi fırsat ve haklar sunmayı hedefleyen, yalnızca ekonomik kazanç değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da elde etmelerini hedefleyen bir yapı oluşturdu. Ürün yelpazemizde kişisel bakım, güzellik, sağlık ve temizlik ürünlerine ağırlık verilirken, grup kurup liderlik yapmak isteyenlere ise maksimum kazanç ve kazanılmış hakların adaletli dağıtımı için de taahhütlerimiz kurumsal şirket ilkeleri ile kurallaştırılmıştır.
Ekonomik refah, sağlıklı ve mutlu bir gelecek elde etmek isteyenler üye olabilir, atıl duran çevre ve ilişkilerini ekonomik kazanca dönüştürebilir, kendisiyle beraber çevresine de sağlık ve ekonomik kazanç sağlayabilirler.

Gelelim şartlarımıza

kampanyamızdaki güzel hediyeleri kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

öncelikle blogumu izlemeye almanız sonrasında facebook grubumuza katılmanız
Bambu Ebru Duran facebook grubuna katılmanız ve bir ürünü sayfanızda paylaşmanız ve yorum yazmanız

bu linkten bambu ön kayıt formu doldurmanız
ve son olarak ta kampanyamızı facebook blog ve twiterda duyurmanız
herkese bol şans diliyorum
kampanyamız 15 gün sürecek olup 1 Agustos 2012 tarihinde sona erecektir