6 Haziran 2012 Çarşamba

Bambu Ebru Durandan iki kişiye ikişer hediye

Bambu Firması Antalya temsilcisi Ebru hanım herkesi Bambu firması ile tanıştırmak ve bu güzel ürünlerden kimsenin mahrum kalmaması için çalışıyor. Daha öncede çalıştığımız kullanan arkadaşların çok memnun kaldığı Bambu ürünleri ürün çeşitliliği, ürün kalitesi ve uygun fiyatları ile Türk piyasasında hak ettiği yere geldi.Sizlerde bu güzel ürünlerle Ebru Duran sayesinde tanışmak isterseniz kampanyamıza hoşgeldiniz.
Öncelikle firmamızı tanıtalım;


Şirketimiz cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi konusundaki 14 yıllık birikim ve tecrübesini 2011 yılının başında Bambu A.Ş. çatısı altında bizzat sahaya inerek, hizmetini nihai tüketicilere ulaştırmak üzere; ürün, şirket ve sisteme inanan insanların önderliğinde yola çıktı.
Şirketimiz üyelerine mevcut örneklerinden daha iyi fırsat ve haklar sunmayı hedefleyen, yalnızca ekonomik kazanç değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da elde etmelerini hedefleyen bir yapı oluşturdu. Ürün yelpazemizde kişisel bakım, güzellik, sağlık ve temizlik ürünlerine ağırlık verilirken, grup kurup liderlik yapmak isteyenlere ise maksimum kazanç ve kazanılmış hakların adaletli dağıtımı için de taahhütlerimiz kurumsal şirket ilkeleri ile kurallaştırılmıştır.
Ekonomik refah, sağlıklı ve mutlu bir gelecek elde etmek isteyenler üye olabilir, atıl duran çevre ve ilişkilerini ekonomik kazanca dönüştürebilir, kendisiyle beraber çevresine de sağlık ve ekonomik kazanç sağlayabilirler.
Benim kullandığım ve memnun kaldığım ürünleri sizlerle paylaşmak istedim
                                                       Genel temizleyiciyi ben inatçı gömlek yakası kirlerinde denedim sonuca inanamadım ve o zamandan beri kullanıyorum çünkü yakalar eski rengine kavuşabildi.
Banyo öncesi kullanıldığında gerçekten bir rahatlama sağlıyor.

Henüz çok olmadı başlayalı ama şimdilik iyi gibi etkilerini zamanla kullandıkça paylaşacağım blogumda.


Peelingi kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü kullandıktan sonra yumuşacık bir tene sahip oluyorsunuz.Üzerine de uygun tonikle cilt bakımınızı tamamlamış oluyorsunuz.
Ayrıca güneş serisi ile yazında Bambu ile koruma ve bakım altındasınız.
Kampanyamıza gelirsek 2 kişi hem banyo tuzu hem de duş jeline sahip olacak


şartlarımıza gelirsek öncelikle blogumun izleyicisi olmaniz ve sayı bildirmeniz.Ayrıca facebook grubumuza katılmanız.Firmamızın facebook grubuna katılmak ve firma facebook sayfasındaki ürünlere yorum yazmak(beğendim paylaştım yazılan yorumlar kabul edilmeyecektir)ve bir ürünü paylaşmak son olarakta kampanyamızı facebook,blog ve twiterda paylaşmak ve linklerinizi yorum olarak bırakmanız gerekmektedir.Ayrıca mail adresinizi yazarsanız kazandığınızda size ulaşmam kolay olur.Hepinize bol şans diliyorum.Kampanyamız 15 gün sürecek olup kargo değerli firmamıza aittir.(6 Haziran 2012-20 Haziran 2012)