2 Mayıs 2012 Çarşamba

LerzanKaradan ve Bambu.com.tr kampanyası

Önce firmamızı bir tanıyalım


Şirketimiz cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi konusundaki 14 yıllık birikim ve tecrübesini 2011 yılının başında Bambu A.Ş. çatısı altında bizzat sahaya inerek, hizmetini nihai tüketicilere ulaştırmak üzere; ürün, şirket ve sisteme inanan insanların önderliğinde yola çıktı.

Şirketimiz üyelerine mevcut örneklerinden daha iyi fırsat ve haklar sunmayı hedefleyen, yalnızca ekonomik kazanç değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da elde etmelerini hedefleyen bir yapı oluşturdu. Ürün yelpazemizde kişisel bakım, güzellik, sağlık ve temizlik ürünlerine ağırlık verilirken, grup kurup liderlik yapmak isteyenlere ise maksimum kazanç ve kazanılmış hakların adaletli dağıtımı için de taahhütlerimiz kurumsal şirket ilkeleri ile kurallaştırılmıştır.
Ekonomik refah, sağlıklı ve mutlu bir gelecek elde etmek isteyenler üye olabilir, atıl duran çevre ve ilişkilerini ekonomik kazanca dönüştürebilir, kendisiyle beraber çevresine de sağlık ve ekonomik kazanç sağlayabilirler.
Firmanın birçok ürününü severek kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.Firmamızda temizlik ürünlerinden cilt bakım ürünlerine sağlık ürünlerinden besin destek takviyelerine kadar birçok ürün bulabilirsiniz.
sizler için seçtiğim ürünlere gelincegelelim kampanyanmıza
iki şanslı izleyicimiz ikişer hediye kazanacaklar
1. şanslı arkadaşımız at kestanesi balsamı ve cilt bakım maskesi 

2. şanslı arkadaşımızda istediği kokuda el bakım kremi ile banyo wc temizlik ve hijyen ürünü hediyemiz olacaktır.Kargo değerli firmamıza aittir.

kampanyamız 3 Mayıs-18 Mayıs 2012 tarihleri arasında olacaktır.

gelelim şartlarımıza 
öncelikle blogumun izleyicisi olup sayı bildirmeniz gerekecektir.
Firmamızın sayfasını buradan girip inceleyip beğendiğiniz bir ürünü facebook,twiter yada bloglarınızda paylaşmanız ve bu paylaştığınız ürünün linkinide yorumunuzda belirtmeniz
Firmamızın facebook sayfasına katılmak 
son olarakta kampanyamızı facebook,twitter ve bloglarınızda yayınlayıp linklerimizi yorumda paylaşmanız .Yorumlarınızda mail adreslerinizide yazarsanız size ulaşmam kolay olur
hepinize bol şans diliyorum