15 Nisan 2012 Pazar

Lerzankaradan ve Bambu Sağlık ve YasamÜrünleri ortaklığı ile

Bambu Sağlık ve Yaşam Ürünlerinden Harika bir kampanyaya varmısınız?


öncelikle firmamızı tanıyalım;Bambu.com.tr
Şirketimiz cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi konusundaki 14 yıllık birikim ve tecrübesini 2011 yılının başında Bambu A.Ş. çatısı altında bizzat sahaya inerek, hizmetini nihai tüketicilere ulaştırmak üzere; ürün, şirket ve sisteme inanan insanların önderliğinde yola çıktı.

Şirketimiz üyelerine mevcut örneklerinden daha iyi fırsat ve haklar sunmayı hedefleyen, yalnızca ekonomik kazanç değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da elde etmelerini hedefleyen bir yapı oluşturdu. Ürün yelpazemizde kişisel bakım, güzellik, sağlık ve temizlik ürünlerine ağırlık verilirken, grup kurup liderlik yapmak isteyenlere ise maksimum kazanç ve kazanılmış hakların adaletli dağıtımı için de taahhütlerimiz kurumsal şirket ilkeleri ile kurallaştırılmıştır.
Ekonomik refah, sağlıklı ve mutlu bir gelecek elde etmek isteyenler üye olabilir, atıl duran çevre ve ilişkilerini ekonomik kazanca dönüştürebilir, kendisiyle beraber çevresine de sağlık ve ekonomik kazanç sağlayabilirler.
Firmamızda performans ürünlerinden manyetik bilekliklere,sıvı sabunlardan vücut masaj kremlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz.Benim geçenlerde kullandığım ürün ise mucize gibiydi;
Gömleklerin yaka ve kollarındaki kirlerden şikayetçiydim.Zeynep hanımla görüştüğümde bana bu ürünü denemem için bir miktar verdi ve ben sonuca gerçekten inanamadım. Tanıyanlar bilirler asla denemediğim ürünü tavsiye etmem beğenmediğim ürünüde tavsiye etmem ama bu ürün gerçekten harika!!!Bir diğer ürün ise ben denemedim ama deneyen kişilerdeki etkisini gördüğüm Saffron Gold Jel 
Saffron Gold Gel, ilk kullanımda kalıcı etki ile ayda 10 cm incelmenizi sağlar. Saffron Gold Gel ile incelirken sıkılaşma, toparlanma ve yağ yakma etkisinin de farkına varacaksınız. Bölgesel incelmenin yanında, selülite bağlı portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardımcı olduğunu da göreceksiniz. Yaklaşık 30 günlük bir süreç sonrasında istediğiniz bedene ulaşma şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik Saffron Gold Gel’in, %100 natürel olmasından dolayı hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Saffron Gold Gel, Dermatolojik Testlerde %97 oranında başarılı olmuştur. Saffron Gold Gel, size hızlı bir şekilde ve zahmetsizce bölgesel zayıflamayı altın bir tepside sunmaktadır. Tek yapmanız gereken Saffron Gold Gel’i bir kez kullanmanız. Etkisini fark edince bir daha asla bırakamayacaksınız.
Saffron Gold Gel, sadece kadınlara yönelik bir ürün değildir. Erkekler de göbek bölgelerindeki yağları eritmek ve bölgeyi sıkılaştırmak amacıyla Saffron Gold Gel’i kullandıklarında, kalıcı ve etkili bir sonuç aldıklarını göreceklerdir.

Bunların dışında gene kullandığım ve çok memnun olduğum yüz yıkama jeli peeling.Kullandıktan sonra ferahlamış rahatlamış ve yumuşacık bir tene sahip oluyorum üzerine de cildime uygun tonikle günlük yüz temizliğim çok rahat ve keyifli oluyor.

Bunların dışında saç bakım ürünleri, banyo ürünleri genel temizlik  ürünleri sağlık için yardımcı ürünleri  bulabilirsiniz.

gelelim kampanyamıza şanslı iki kişi birer saç şampuanı ve birer de vücut yağı hediye sahibi olacak


gelelim şartlarımıza;
izlemeye almanız ve sayıyı yazmanız
Bambu sitesinden 2 ayrı ürünü facebookta paylaşmanız(linklerinide yorumda paylaşmanız)
Firmamızın facebook grubuna  ve facebook sayfasına  katılmanız
son olarak kampanyamızı facebook,twitter ve bloglarınızda duyurmanız ve linkleri yorum olarak belirtmeniz. Yorumlara mail adreslerinizi yazmanızı istiyorum çünkü kazanan arkadaşlara ulaşmakta zorluk çekiyorum
Kampanyamız 15Nisan-30 Nisan tarihleri arasında olacaktur.Kargo değerli firmamıza aittir.
Herkese bol şans diliyorum