3 Ocak 2012 Salı

Lerzankaradan ve Vizyonmarketing birlikteliği ile

Lerzankaradan ve Vizyonmarketing birlikteliği ile yeni kampanyamız

Yeni yepyeni bir firma ile birlikteyiz
http://www.vizyonmarketing.com/  da aradığınız birçok şeyi bulabiliyorsunuz.Sitemizde iç çamaşırından temizlik bezine,kremlerden mutfak gereçlerine kadar bol çeşit ve uygun fiyatlı ürünler var.
firmamızı tanıyalım mı?

Firmamız 2007 yılında YEŞİLSU SAĞLIK HİZMETLERİ VE TEMİZLİK TİC LTD ŞTİ  ismiyle kurulmuştur.TLY-VİZYON MARKETİNG -YEŞİLSU SAGLIK HİZMETLERİ.........LTD ŞTİ ait bir grup şirketidir.

AMACIMIZ;

Bizler size kaliteli ve bol seçenekli ürünler sunmaktan dolayı büyük mutluluk duymaktayız.Heryeni çıkacak TLY-VİZYON kataloğunda yenilikler ,zengin içerikli ürünleri ve fırsatları sizlere sunacağız.TLY-VİZYON ailesine katıldığınızda kısa sürede içinde bulunduğunuz sistemin kazanç farkını hissedeceksiniz.Ayrıca işimizi geliştirmek ve daha başarılı olabilmek için düzenlenecek seminer ve organizasyonlara katılıp bu seyehatlerden mutlulukla ve motive edilmiş olarak ayrılacaksınız .

Markamızın büyüme sürecinde sizlerle omuz-omuza çalışmak yeni ürün oluşturmaktan, ödül planı oluşturmaya kadar sizindebu sürece dahil edileceğiniz şeffaf ve hızla yayılacak bir çalışma sistemini tüm TÜRKİYE ye duyurmak ve yaymaktır.Şirketimiz adına gelecekteki başarılarınız için hertürlü desteği vereceğimizi belirterek, birlikte büyük başarılara imza atmayı hedefliyoruz.


firmamızdan sizin için seçtiğim ürünlere gelelim

EVİNİZDEN/OFİSİNİZDEN ÇALIŞMA FIRSATI
Lider firmamızın takım üyesi olarak bizimle çalışacak, ciddi ve azimli takım arkadaşları arıyoruz.
Dünya çapında binlerce kişi; kendi işlerinin sahibi olmayı ve hayatlarını tamamen değiştirmeyi seçti. Tam gün veya yarım gün, evinizden veya ofisinizden çalışmayla yüksek gelir elde ederek siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir, hayatınızı değiştirebilirsiniz.
Eğitimler ile sürekli desteklenerek hayatınızı değiştirecek başarılı bir işin sahibi olmak istiyorsanız takımımıza katılın.

Evinizden/ofisinizden yarı zamanlı (part-time) veya tam zamanlı (full-time) çalışarak bizim takımızın bir parçası olabilir ve bunlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz:
Dünyadaki en basit ve aynı zamanda en kazançlı iş olanaklarının birisinden yararlanacaksınız.
Evinizden veya işyerinizden çalışabilirsiniz.
Dostlarınız ve aileniz ile birlikte çalışabilirsiniz.
Her ay ek gelir sağlayarak;
-Çocuklarınıza iyi bir eğitim sağlayabilirsiniz.
-Kişisel özgürlük ve maddi bağımsızlığınızı kazanabilirsiniz.
-Akıllı çalışarak SERVET yapabilirsiniz.
-Hayallerinizdeki EV ve ARABAYA sahip olabilir.
-Yaşamın güzelliklerinin tadına varmanızı sağlayacak zaman ve kazanca sahip olabilirsiniz.FİRMAMIZIN ÖDEME ŞEKİLLERİ kampanyamıza gelince 1 kişiye genel yüzey temizleyici- 1 kişiye el yüz köpüğü MİSSGREEN SAEP 1 kişiyede 10 lu epilasyon seti veriyoruz.Kargo degerli firmamıza aittir.

yapmanız gerekenler
öncelikle blogumu izlemeye almanız sayı belirtmeniz
facebook grubumuza katılmanız 
firmamızın sayfasını inceleyip beğendiğiniz bir ürünü facebook yada twitterda paylaşalım 
firmamızın facebook sayfasını beğenip bir paylaşımı paylaşmanız 

kampanyamızı facebook blog ve twitterda duyurmanız ki firmamız özellikle duyurmanızı istiyor
son olarakta LİNKLERİ  ve mail adreslerinizi yorum olarak bırakmanız 
herkese bol şans diliyorum
kampanyamızın süresi 04.01.2012-04.02.2012 tarihleri arasındadır