Sağlığımız için neler yapabiliriz diye düşünürken (daha önce ismini duyduğum ancak kullanmadığım ama almayı düşündüğüm tuzlambasını araştırırken) himalaya tuzu sayfasını buldum ve incelediğimde çok etkilendim kullanıcı yorumlarından sonra kullanmaya karar verdim ve firmamız da sizler için hediye vermeyi kabul etti öncelikle firmamızın tanıtımına gözatalım mı?
Yaşlanmayı ve ölümü durdurmak zor.
Ancak yaşlanma sürecini geciktirmek ve sağlıklı yaşamayı sağlamak mümkün.
Bedenimizdeki suyun rolü ile ilgili olarak yirmi yıldan uzun bir süredir devam eden klinik çalışmaların ve bilimsel araştırmaların sonucunda, öncü bir tıp doktoru ve tanınmış bir yazar olan Batmanghelidj, suyun -evet yanlış anlamadınız suyun- pek çok çözümsüz hastalığı nasıl iyileştirebildiğini keşfetmiştir. Basit bir şekilde sıvı ve tuz dengenizi ayarlayarak hastalıklardan korunabilir ve sağlıklı bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.
Bedeninizdeki birbirinden farklı kronik dehitratasyon belirtileri.
Sağlıklı kalmak için günde ne kadar suya ve tuza ihtiyacınız var?
Niçin çay, kahve ya da maden suyu gibi diğer içecekler suyun yerine alamamaktadırlar?
Astım ve alerjileri nasıl doğal bir şekilde iyileştirebiliriz?
Kalp krizi, inme, felç, Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı ve kanser gibi yaşamımızı tehdit eden hastalıklardan nasıl korunabilirsiniz?
İdrar söktürücüler ya da ilaç kullanmadan yüksek tansiyonu nasıl doğal bir şekilde iyileştirebilirsiniz?
Su içerek, herhangi bir diyete ihtiyaç kalmadan nasıl zayıflayabilirsiniz?
Cildinizi nemlendirerek, yaşlanma ile nasıl savaşabilirsiniz?
Neden Himalaya kristal tuzu?

Himalaya kristal tuzu insan sağlığı için neden önemlidir? Dünyada yaşamı su ve tuza borçluyuz. Su ve tuzun kalitesi de insan sağlığını çok derinden etkiler. Eğer biz, sağlıklı yaşamak istiyorsak, su ve tuzu gerektiği miktarlarda ve kalitede almak zorundayız. Bugün ne içtiğimiz suyun ne de yediğimiz tuzun kalitesi hakkında bir bilgimiz yoktur. Oysa su ve tuz insanoğlunun en önemli, vazgeçilmez ve hiçbir maddeyle değiştirilemez bir besin kaynağıdır. İnsan su ve tuzu gerekli miktarlarda ve kalitede almadığı zaman, yaşlanmayı hızlandırarak metabolizma bozukluklarına sebep olur. Bugün dünyayı saran ve çağın hastalıkları olarak adlandırılan, yüksek tansiyon, astım, kanser ve diğer nice hastalıkların sebeplerinden biri yaşamın vazgeçilmez bu iki maddesinin gerekli miktarlarda ve kalitede alınmayışıdır. Yapılan en son bilimsel araştırmalara göre, insan sağlığı için en kaliteli tuzun Himalaya kristal tuzu olduğunu göstermiştir. Himalaya kristal tuzuyla yapılan üç aylık bir tuzlu su kürü sonucunda, insanların bütün metabolik olaylarının doğal seviyesine ulaştığı ve rahatsızlıklarına iyi geldiği görülmüştür.
O Halde Himalaya Tuzu ile tanışma vakti geldi

Tuzun bizler için sağladığı fayda bu kadar çokken böyle bir hediye vermeden olmazdı
bu yüzden değerli firmamız enyakinmarket.com a teşekkürlerimizi sunuyoruz
Hediyemizse 1 kişiye tuz lambası , 2 kişiye de banyo tuzu 3 Kişiye 250 Gram Sofrada öğütme Himalaya Tuzu 5 kişiye Su ve Tuzla Sağlıklı ve formda Kalma Kitabı
yapmamız gerekenlere gelince
ilk olarak blogumun izleyicisi olmanız ve facebook grubumuza katılmanız
firmamızın sitesine üye olmanız ve bir ürünümüzü facebook yada twitter da paylaşmanız
firmamızın twitter sayfasını izlemeye almanız
son olarakta kampanyamızı facebook,twitter ve bloglarınızda duyurup linklerinizi ad soyad ve mail adresleri ile paylaşmanız
herkese bol şans diliyorum
kampanyamız 15.12.2011-1.1..2012 tarihleri arasında geçerlidir
kargo değerli firmamıza aittir