19 Aralık 2011 Pazartesi

Energy Dünyasına Hoşgeldiniz Necron

Teknolojinin Forsu Elektrik Kesilene Kadardır!: Energy Dünyasına Hoşgeldiniz: Necron A.Ş. olarak 2007 yılından beri yaptığımız çalışmaların tümü, daha sorunsuz işleyen sistemler oluşturmaktır. Bu doğrultuda tüm .mühendislik ve teknolojik altyapıyı bünyesinde barındıran Necron, çözüm üreten bir kuruluştur. Hızlı hareket eden, günceli takip eden Deneyimli ve genç ekibi, servis ve kurulum aşamalarındaki hızlı organizasyonuyla, hep bir adım öndedir.

Kısa sürede kurumsallaşma, ithalat ve ihracat sistemini oluşturan Necron, uluslararası kalite belgelerine sahip, kalite kontrol aşamalarında mühendislerin görev aldığı ekibiyle, Kesintisiz güç kaynağı sektörünün en aktif kuruluşudur.

Ülkemizin çağdaşlaşma yolunda atacağı adımlara tüm gücüyle destek veren Necron ailesi, ilerleyen dönemlerde çok daha büyük projeler için çalışmalarını devam ettirmektedir.
javascript:void(0)
Necron; Ticari bir kuruluş olmanın ötesinde, ruhu ve bilinci olan bir kişilik, ülkesinin kalkınmasına gönül vermiş milliyetçi bireylerden oluşan tek bir bedendir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder