4 Ekim 2016 Salı

Uyku İçin Gerekli Olan Her Şey

Uyku İçin Gerekli Olan Her Şey
Yatak, sağlığımız için evimizdeki belki de en önemli eşyadır. Yatak üreten pek çok marka varken, aralarından sadece birkaçı tam anlamıyla memnuniyet sunuyor. Yatsan, sağlıklı uyku için gerekli olan tüm ürünleri birbirinden farklı modelleriyle müşterisine sunan kaliteli bir markalardan biri. Yatak, baza, yastık, yorgan, koltuk, komodin ve daha birçok yatak odası eşyası üreten Yatsan’ın her ürünü gelişmiş teknolojilerle üretiliyor. Renk, kumaş ve boy seçeneklerini de müşteriye bırakan markayı bilenler tercihlerinden asla vazgeçmiyorlar.
Amerikan’ın iki büyük yatak markası olan King Koil ve Serta’nın, global ölçekte başarı elde etmiş olan Tempur, Sealy ve Stearns & Foster gibi markaların lisanslı temsilcisi olan Yatsan’da bu markaların ürünleriyle de karşılaşmanız mümkün. Doğadan ilham alınarak üretilen yenilikçi ürünler ve yaşamınızı pratikleştiren tasarımlarla Yatsan’ın yatak ürünlerinde yaylı, visco, lateks, çok amaçlı yataklar ve yatak pedleri bulunuyor. Bu ürünlerin geniş yelpazeye sahip model seçenekleri mevcut.
Fiyat ve özellik bakımından herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte yataklar üreten Yatsan’ın bütün modellerinin ne kadar şık ve kapsamlı özelliklere sahip olduklarını görebilirsiniz. Yatsan, yatakları ile yaşam kalitesinin arttırılması yönünde önemli bir adım atıyor. Omurgayı destekleyen ortopedik yataklardan, hassas bünyeler için tasarlanan anti-alerjik özelliklere sahip yatak modellerine kadar çok sayıda yatağı burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan ve yatağın önemli bir parçasını oluşturan yatak başlıkları, Yatsan’da sadece dekorasyon ürünü olarak değil, aynı zamanda uyku sırasında kendinizi daha güvende hissetmeniz için tasarlanmış. Hepimizin bildiği gibi yatakta otururken sırtınızı destekleyen bir başlık, uyurken de bizi daha konforlu ve güvende hissettirir. Klasik görünümden modern görünüme, romantik görünümden avangarda kadar pek çok başlık modeliyle odanıza yeni bir stil katabilirsiniz.
Yatak odanızı yeniden düzenleyip kendinize daha fazla yer açmak istediğinizde tercih edebileceğiniz dayanıklı ve uzun ömürlü bazaları Yatsan’da bulabilirsiniz. Silinebilir özelliğe sahip olan deri ve kumaş seçenekleriyle sunulan bazaları, kendi zevkinize göre özel olarak sipariş edebilirsiniz. Bütün ürünleri ayrı ayrı seçmek yerine, Yatsan’ın yatak setleri arasından bir tercih yapabilmeniz mümkün.
Sağlıklı uyku için en az yatak kadar kullandığınız yastık ve yorgan da önemlidir. Baş ve boyun bölgesini destekleyen yastıkları, sımsıkı sarılıp rahatça uyuyabileceğiniz yorganları Yatsan’da bulabilirsiniz. Eğer bebeğiniz varsa, onlar için özel olarak tasarlanmış ürünlere de göz atabilirsiniz. Yatak odanızı koltuk, komodin ve markiz gibi ürünlerle tamamlamak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bütün ürünler Yatsan’da.